شهرخبر

یوونتوس آماده است بعد فروش ماتیس دی لیخت به بایرن مونیخ، برای جذب گلیسون برمر، ستاره برزیلی و ۲۴ ساله باشگاه تورینو اقدام کند.

 ماتیس دی لیخت، مدافع هلندی و 23 ساله یوونتوس در آستانه انتقال به بایرن مونیخ قرار گرفته و به نظر او فردا برای سپری کردن تست پزشکی راهی مونیخ خواهد شد. بیانکونری خیلی زود اقدام برای جذب گزینه جانشین را آغاز کرده و دست روی گزینه مورد علاقه اینتر گذاشته است. یوونتوس اکنون در تلاش برای مبارزه با اینتر در مسیر جذب گلیسون برمر است و آنها نیز وارد این کورس شده اند. 

در روزهای اخیر اینتر امیدوار بودند که این معامله را با رقم حدود 33 میلیون یورو به اضافه پاداش به پایان برسانند، اما حالا یوونتوس نیز برای جذب گلیسون برمر اقدام کرده و شرایط برای اینتر دشوار شده است. بیانکونری مشکلی با پرداخت رقمی بالاتر از 40 میلیون یورو ندارد و همین موضوع کار اینتر برای توافق با گلیسون برمر را دشوار می کند. نشریه توتواسپورت در گزارشی مدعی شد استیون ژانگ، مالک جوان اینتر امروز با آندره آنیلی تماس گرفته و از او خواسته از جذب گلیسون برمر صرف نظر کند، اما به نظر این خواسته مورد قبول مالک یوونتوس قرار نگرفته است.

این ستاره برزیلی فصل گذشته عنوان بهترین مدافع فصل سری آ را به خود اختصاص داد و بسیاری او را یکی از ستاره های فوتبال اروپا برای فصول بعد می دانند. میلان اشکرینیار، مدافع اسلواک اینتر فاصله چندانی تا انتقال به پاری سن ژرمن ندارد و نراتزوری گلیسون برمر را به عنوان جانشین این بازیکن در نظر گرفته بود.