شهرخبر

ریکاردو ساپینتو:

نکات مثبتی در بازیکنان استقلال دیدم/ باید اتحادمان را حفظ کنیم

نکات مثبتی در بازیکنان استقلال دیدم/ باید اتحادمان را حفظ کنیم

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: مکالمه خوبی با بازیکنان داشتم و باید شناخت بیشتری از آنها به دست آورم.

به گزارش خبرنگار مهر، ریکاردو ساپینتو سرمربی پرتغالی تیم استقلال در حاشیه اولین جلسه تمرینی تیمش که روز شنبه برگزار شد، اظهار داشت: امروز جلسه اول تمرین ما بود. من خیلی خوشحالم که در حال شناخت تیمم هستم. در ابتدای تمرین یک مکالمه خیلی خوب با بازیکنان داشتم. ما چند نکته خیلی مهم را در این گفتگو مشخص کردیم برای ارتباط بعدی که با هم داریم.

ساپینتو خاطر نشان کرد: با بازیکنان صحبت کردم و آنچه از آنها می‌خواهم را برایشان توضیح دادم. همچنین چیزهایی که من از آنها انتظار دارم یا آنها از من انتظار دارند به این خاطر که بتوانیم آن روح خانوادگی و اتحادمان را برای آینده و مسابقات حفظ کنیم. بازیکنان هم کاملاً این موضوع را متوجه شدند تا آن را در تمرینات انجام بدهند. فکر می‌کنم بازیکنان خیلی خوب سعی می‌کنند مسائلی که من گفتم را انجام بدهند.

سرمربی جدید آبی پوشان تصریح کرد: من پیش از این شناختن بازیکنان را شروع کرده بودم؛ به دلیل اینکه یکسری بازیکن جدید نسبت به فصل گذشته داریم و چند بازیکن قرضی که به باشگاه‌های دیگر رفته و برگشته‌اند.

ساپینتو یادآور شد: این هفته اول تمرین ماست و سعی می‌کنیم خیلی خوب هم دیگر را بشناسیم. در این هفته من خیلی خوب بازیکنان را در نظر دارم و آنها از نظر فیزیکی بسیار تلاش می‌کنند که آماده شوند. تست آمادگی جسمانی هم از بازیکنان خواهیم داشت برای اینکه ظرفیت و پتانسیل آنها را ببینیم. در پایان این هفته هم یک مسابقه درون تیمی داریم.

سرمربی استقلال در پایان گفت: همانطور که گفتم برای روز اول همه چیز خیلی خوب بود. روحیه و رفتار بازیکنان در فضای تمرین بسیار مناسب بود. من نکات مثبتی را از آنها در حرکات با توپ و بدون توپ دیدم و این همان چیزی است که من می‌خواهم. بازیکنان اول آن چیزی که من می‌خواهم را یاد بگیرند و سپس قدم به قدم به آنجایی که می‌خواهیم نزدیک شویم.