شهرخبر

اسفندیار: والیبال ایران به روزهای اوج خود بازگشت/ خوشحالم که دل مردم را شاد کردیم

اسفندیار: والیبال ایران به روزهای اوج خود بازگشت/ خوشحالم که دل مردم را شاد کردیم

​دریافت کننده قدرتی تیم ملی والیبال ایران با ابراز خرسندی از صعود به مرحله نهایی لیگ ملت‌ها گفت: خدا را شکر که با این تیم جوان موفق به صعود شدیم و والیبال به روزهای اوج خود بازگشت.

به گزارش خبرگزاری برنا؛ امیرحسین اسفندیار پس از پیروزی برابر صربستان و صعود به مرحله نهایی لیگ ملت‌ها ضمن تبریک به مردم ایران، خانواده و دوستداران والیبال اظهار کرد: موفق به صعود به جمع 8 تیم شدیم. سال 2019 به مرحله نهایی صعود کردیم و امسال برای سومین بار موفق به راه‌یابی به مرحله نهایی می‌شویم و خداراشکر با این تیم جوان این اتفاق افتاد.

وی افزود: کسی فکر نمی‌کرد که این تیم بتواند به مرحله بعد صعود کند. در ابتدا کمی با ما نامهربانی شده بود و بازیکنان اندکی ناراحت بودند اما به مرور با نتایج بهتر نامهربانی‌ها تبدیل به مهربانی شد. بارها در مصاحبه‌ها و در جمع بازیکنان گفتم برخی‌ها که از خانواده والیبال نبودند و به‌جای حمایت به دنبال ایجاد حاشیه برای تیم بودند، اما خانواده والیبال بچه‌های خودشان را حمایت کردند و بازیکنان زحمت کشیده و توانستند بر حواشی غلبه و با نتیجه خوب به مرحله بعد صعود کنند.

اسفندیار با ابراز رضایت از صعود تیم ملی والیبال ایران به مرحله نهایی لیگ ملت‌ها خاطرنشان کرد: خوشحالم که با این نتایج توانستیم مردم را خوشحال کنیم و والیبال به روزهای اوج خود بازگشت. به صعود فکر نمی‌کردیم و به دنبال ارائه بهترین بازی بودیم قطعا مثل همین مسابقات در دیدارهای آینده هم بهترین نمایش خود را ارائه خواهیم داد.

تیم ملی والیبال ایران در دوازدهمین دیدار خود در مرحله مقدماتی لیگ ملت‌ها موفق به شکست قاطع و سه بر صفر صربستان شد تا به مرحله نهایی این رقابت‌ها در ایتالیا صعود کند.

انتهای پیام