شهرخبر

دیبالا پیشنهاد اینتر را پذیرفت/ لاخویا منتظر جای خالی در نراتزوری

دیبالا پیشنهاد اینتر را پذیرفت/ لاخویا منتظر جای خالی در نراتزوری

مهاجم پیشین یوونتوس آماده پیوستن به اینتر بوده و منتظر جای خالی در لیست نراتزوری است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، پائولو دیبالا که پس از هفت سال حضور در یوونتوس، در پایان ماه اخیر میلادی (ژوئن) قراردادش به طور رسمی با این باشگاه منقضی شد، آماده پیوستن به اینتر است اما مشکلی پیش‌ روی این مهاجم آرژانتینی وجود دارد که باید حل شود تا فرایند پیوستن او به جمع شاگردان سیمونه اینزاگی تکمیل شود.

روزنامه ایتالیایی «گاتزتا دلو اسپورت» گزارش داد؛ پائولو دیبالا و مدیر برنامه‌هایش (خورخه آنتون) که یک ماه پیش پیشنهاد اولیه اینتر که دستمزد 5 میلیون یورو به علاوه پاداش‌های در نظر گرفته شده بود را رد کرده بودند، حالا این پیشنهاد را پذیرفته‌اند اما برای پیوستن او به جمع نراتزروی مشکلی وجود دارد.

طبق این گزارش؛ اینتر باید در کنار فروش الکسیس سانچس، اقدام به فروش مهاجمی دیگر کند تا شرایط برای حضور دیبالا در این تیم فراهم شود. مهاجمی هم که در لیست خروجی قرار خواهد گرفت احتمالاً خواکین کورئا خواهد بود که پس از انتقالش از لاتزیو به اینتر، فصل اول حضورش در این تیم خوب پیش نرفت.

استیو ژانگ رئیس باشگاه اینتر هم علاقه زیادی به حضور لاخویا در جمع نراتزوری دارد، مهاجمی که در هفت فصل اخیر در 293 بازی که برای بانوی پیر به میدان رفت و آمار 115 گل زده و 48 پاس گل را از خود بر جای گذاشت.

دیبالا در حال حاضر در شهر تورین حضور دارد و تمرینات شخصی خود را در این شهر پیگیری می‌کند تا در زمان پیوستن به اینتر آمادگی بدنی لازم را داشته باشد.

انتهای پیام/