شهرخبر

رونمایی از چندین طرح و پروژه در نمایشگاه توانمندی مدیریت شهری تهران

رونمایی از چندین طرح و پروژه در نمایشگاه توانمندی مدیریت شهری تهران

معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران از رونمایی از چندین طرح و پروژه در ر نمایشگاه شهرهای خواهر خوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ حسین نظری در خصوص حضور مناطق 22 گانه در نمایشگاه شهرهای خواهر خوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران اظهار کرد: دستاوردهای مناطق شهرداری تهران در زمینه فنی و عمرانی، فرهنگی، گردشگری، فناوری و ... در این نمایشگاه ارائه شده است.

وی با اشاره به اینکه جذب سرمایه گذار یکی از اهداف این نمایشگاه است که مورد توجه مناطق 22 گانه نیز قرار گرفته است، افزود: در این نمایشگاه از طرح پروژه باغ گلاریس در منطقه 5 رونمایی و از سرمایه گذاران داخلی و خارجی برای اجرایی شدن این پروژه دعوت به همکاری و همراهی شد.

معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران در خصوص اهم دستاوردهای مناطق 22 گانه در نمایشگاه شهرهای خواهر خوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران گفت: منطقه 9 با طرحی در راستای هوشمندسازی مدیریت شهری و استفاده از فناوری‌های نوین، منطقه 6 با سامانه شبیه ساز زلزله، منطقه 22 با رونمایی از مسیر طلایی گردشگری، منطقه 14 با رونمایی از ماده پاک کننده نانوی مخازن زباله، منطقه 16 با معرفی پروژه بهره برداری از تقاطع غیر همسطح شهید تندگویان- شهید نواب صفوی در این نمایشگاه حضور پیدا کرده‌اند.

نظری ادامه داد: احداث بزرگترین بوستان 110 هزار متر مربعی در قلب بافت فرسوده منطقه 13، احیای فولکلور در منطقه 3، ارائه برنامه‌های عملیاتی سال 1401 در منطقه 4، ایجاد مخازن آب در منطقه 8 برای جمع آوری آب‌های سطحی و تسویه، تقاطع غیر همسطح فتح- باغستان در منطقه 21، تشکیل قرارگاه مسکن و آغاز احداث 4 پروژه به تعداد هزار و 940 واحد در منطقه 15، پروژه باغ راه حضرت فاطمه زهرا(س) در منطقه 17، طرح بازآفرینی منطقه 19، باز آفرینی حیات شهری (TOD) در منطقه 7، اقدامات ایمنی بازار و پروژه بهسازی خیابان 17 شهریور توسط منطقه 12 در این نمایشگاه معرفی شده‌اند.

نظری با تاکید بر اینکه برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی برای ارائه رویکرد های نوین و ایده‌ها برگزار می‌شوند، عنوان کرد: این نمایشگاه فرصتی ست تا مدیریت شهری دستاوردها و برنامه‌های خود را با شهروندان به اشتراک بگذارد تا تعامل بهتر و بیشتری بین مردم و شهرداری شکل بگیرد.

گفتنی ست؛ نمایشگاه «شهرهای خواهر خوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران» از تاریخ 12 تا 17تیرماه و از ساعت 10 تا 19 در محل دائمی نمایشگاه‌های تخصصی شهرداری تهران واقع در بوستان گفتگو جهت بازدید شهروندان و متخصصین حوزه شهری برقرار است.

انتهای پیام/