شهرخبر

سردار حسین اشتری فرمانده انتظامی کشور:

رضایت مقام معظم رهبری از هر پاداش و تقدیری برای ما بالاتر است/در هر توطئه ای و جنگی که مردم پشت سر رهبری بودند ما موفق شدیم

فرمانده کل انتظامی کشور گفت: رضایت مقام معظم رهبری از هر پاداش و تشویقی برای ما بالاتر است.

اعتمادآنلاین|

مراسم تجلیل از دست اندرکاران و کارکنان کاشف اموال صندوق امانات بانک ملی با حضور سردار حسین اشتری فرمانده کل انتظامی کشور در سالن کوثر ستاد فرماندهی انتظامی برگزار شد.

به گزارش فارس، سردار حسین اشتری فرمانده انتظامی کشور در این مراسم اظهار داشت: امروز ظرفیت‌هایی که جمهوری اسلامی دارد بسیار زیاد بوده و اقدامات اثربخشی بعد از انقلاب تا به امروز داشته ایم  با توجه به تحریم ، تهدید و فتنه هایی که رخ داده و  وجود عوامل نفوذی، با عنایت الهی و فرماندهی مقام معظم رهبری توطئه های دشمنان نابود شده و جمهوری اسلامی در اوج اقتدار است.

وی افزود: اگر حوادث و ترفندها را مرور کنیم متوجه می شویم که چقدر قدرتمند بوده‌ایم البته لطف و عنایت الهی همواره بالای سر مان بوده است اما باید همیشه  به داشته ها و توانمندی های خود توجه کرده و امیدوار به آینده و به گذشته خود  حتی با تمام مشکلاتی که داشتیم افتخار کنیم.

سردار اشتری تصریح کرد: در هر صحنه ای که توطئه، فتنه و جنگی شد مردم پشت سر رهبری بوده و در میدان حضور داشتند ما موفق شدیم. در این میدان بزرگ، انتظامی کشور از انقلاب تاکنون نقش برجسته‌ای داشته است و به لطف الهی و هدایت فرمانده معظم کل قوا اقدامات ما توانستیم اعتماد مردم راکسب کرده  و افزایش سرمایه اجتماعی را داشته باشیم.

سردار اشتری گفت: مردم از خدمتگزاران بی منت تقدیر می کنند از شماهایی که در مناسبت‌های مختلف در جمع مردم هستید؛ ابزار محبت آنها را می بینید چون شما برای رضای خدا و اجرای منویات مقام معظم رهبری خدمتگزار مردم هستید.

وی گفت: بیش از ۱۴ هزار شهید موید مطالب بنده و خدمتگزاری پلیس است ؛ امروز خط قرمز پلیس امنیت مردم است و ما اجازه نمی‌دهیم عده‌ای امنیت مردم را خدشه دار کنند؛ امروز پلیس مجهز به تجهیزات و امکانات به روز است و همکاران با اعتقاد خدمت می کنند.

سردار اشتری افزود : یکی از اقدامات مهم و اثر بخش کشف سرقت بانک ملی بود ، اگرچه سارقان حرفه‌ای عمل کرده اما همکاران ما حرفه‌ای تر در خنثی سازی عمل کرده و با توسل به امام رضا و رمز ثامن الحج توانستیم سرقت را کشف کنیم و امروز افتخار ما این است که کارآگاهان پلیس آگاهی مجرب، توانمند و با انگیزه هستند و این نشان داد که انتظامی کشور هر وقت تمرکز کرد موفق شد.

وی ادامه داد: رضایت مقام معظم رهبری از هر پاداش و تقدیری برای ما بالاتر است.

این خبر در حال تکمیل است