شهرخبر
برچسب‌های مهم خبری:#استقلال#دلار#کاوه رضایی

مراجعه اجباری به یک پزشک هندی و آمار ضعیف گزینه خط حمله آبی ها/ استقلال برای رضایی ۵۰۰ هزار دلار می دهد؟

آنطور که مشخص است کاوه رضایی در آستانه بازگشت به استقلال قرار دارد.

کاوه رضایی

یکی از بازیکنانی که طی روزهای اخیر به استقلال لینک شده و صحبت های ابتدایی هم برای حضور او در جمع آبی ها انجام شده، کاوه رضایی است. حتی شنیده می شود این بازیکن با استقلال به توافق رسیده و قرار است به زودی برای انجام تست های پزشکی و کارهای مربوط به قراردادش راهی ایران شود.

کاوه که سابقه یک فصل بازی برای استقلال را در کارنامه دارد، در سال های اخیر در فوتبال بلژیک حضور داشت و در ابتدای حضورش در این کشور هم نمایش های بسیار خوبی از این بازیکن شاهد بودیم. رضایی در حالی از استقلال پیشنهاد دریافت کرده که شنیده ها حاکی از آن است، این بازیکن برای یک فصل چیزی حدود ۵۰۰ هزار دلار برای استقلال آب خواهد خورد که مبلغ بالایی به حساب می آید.

مثلا یامگا که بهترین گلزن استقلال در این فصل است، چیزی حدود ۳۵۰ هزار دلار دریافت خواهد کرد. نکته جالب در خصوص کاوه این است که این بازیکن در یکی دو فصل گذشته آمار بسیار ضعیفی داشته و عمدتا مصدوم بوده است.

کاوه رضایی که در این فصل عضو تیم اودهورلی بلژیک بود، در ۷ ماه اخیر تنها ۵ بار به عنوان بازیکن ذخیره به میدان رفت و مجموع دقایق بازی او برای تیمش بسیار پایین است. رضایی آخرین بار در هفته بیست و پنجم لیگ بلژیک، ۱۰ دقیقه برای تیمش به میدان رفت و بعد از آن دیگر بازی نکرد.

مراجعه اجباری به یک پزشک هندی و آمار ضعیف گزینه خط حمله آبی ها/ استقلال برای رضایی ۵۰۰ هزار دلار می دهد؟

همچنین آخرین بازی که کاوه به صورت کامل به میدان رفت ،۲۲ نوامبر ۲۰۲۰ و آن هم برای شارلووا بود. همچنین از آخرین گل باشگاهی این بازیکن بیشتر از یکسال می گذرد. یکی دیگر از نکات جالب توجه در مورد رضایی اما به مصدومیت های طولانی و پرتعداد این بازیکن برمی گردد که حتی این موضوع باعث شد تا تیم ملی را هم از دست بدهد.

رضایی یک مصدومیت قدیمی از ناحیه مچ پا دارد که بعضی اوقات هم برای درمانش مجبور می شود به سراغ یک دکتر هندی در دبی برود. همچنین کاوه در سال های اخیر چند باری هم از ناحیه لگن دچار مشکل شد و خیلی به ضربه زد.

رضایی و استقلال به امضای قرارداد بسیار نزدیک هستند و احتمالا این بازیکن را دوباره با پیراهن آبی در لیگ ایران خواهیم دید. با این حال نکته نگران کننده در خصوص گزینه خرید استقلال در خط حمله به همین مصدومیت های پی در پی این بازیکن در چند سال اخیر برمی گردد که باعث شد او در فوتبال بلژیک به یک نیمکت نشین محض تبدیل شود و حتی تیم ملی را هم از دست بدهد.

هواداران استقلال با اینکه روی تجربه این بازیکن و البته انگیزه کاوه برای حضور در جام جهانی حساب باز کردند، ولی نگران مصدومیت های این بازیکن و البته آمار ضعیف او در ۲ فصل گذشته هستند.