ستاره جوان استقلال لژیونر شد؟

حسین حسین راده بازیکن موثر استقلال که در قهرمانی تیم نقش بسیاری داشت با تیم اسپورتینگ شارلوا به توافق رسیده و احتمال جدایی اش از استقلال زیاد است.

این بازیکن که با ایجنت وریا غفوری همکاری می کند برای حضور در لیگ پرتغال اقدامات لازم را انجام داده و برای لژیونر شدن مشکل خاصی ندارد.

حسین زاده در ازای پرداخت 250 دلار به راحتی از استقلال جدا می شود و می تواند قرارداد جدیدی را امضا کند و از طرفی ایجنت این بازیکن نیز تمایل بسیاری دارد که حسین زاده همراه وریا غفوری فصل بعد در استقلال نباشد. 

از طرفی این بازیکن شدیدا مورد تایید ساپینتو سرمربی جدید تیم قرار دارد و وی از مدیران تیم خواسته تا هر طور شده این بازیکن را در تیم حفظ کنند و استقلالی ها نیز پس از پیشنهاد ده میلیاردی،منتظر تصمیم نهایی حسین زاده هستند که احتمال جدایی اش از استقلال بسیار بالاست.

گفتنی است پیش از این حسین زاده قصد داشت یک فصل دیگر را نیز در استقلال سپری کند و پس از آن راهی اروپا شود اما با اتفاقاتی که در تیم رخ داد و جدایی فرهادمجیدی سرمربی سابق تیم و همین طور شرایط وریا غفوری در تیم این بازیکن جوان نیز ترجیح می دهد استقلال را ترک کند.

ستاره جوان استقلال لژیونر شد؟