شهرخبر

"به خانه برمی‌گردیم" جشن ازدواج می‌گیرد + عکس دکور جدید

"به خانه برمی‌گردیم" جشن ازدواج می‌گیرد + عکس دکور جدید

همزمان با سالروز ازدواج فرخنده حضرت فاطمه (س) و حضرت علی (ع)، مراسم جشن ازدواج در برنامه به خانه برمی‌گردیم برپا می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ویژه برنامه عیدانه و شاد "به خانه برمی‌گردیم" با رونمایی از دکور جدید، میزبان جشن عقد یک زوج جوان به همراه خانواده‌های آنها خواهد بود. 

حجت الاسلام مهدی فاطمی‌پور معاون فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها ضمن قرائت خطبه عقد این زوج، درباره برگزاری مراسم‌های ازدواج آسان برای مخاطبان صحبت خواهد کرد. همچنین سعید عزیزی روانشناس برنامه نیز درباره بهبود روابط زوج‌ها مباحثی کاربردی را مطرح می‌کند. 

عیدانه "به خانه بر می‌گردیم" با بخش‌های مختلف استند آپ کمدی، حضور خوانند‌ه‌های مطرح کشور، بخش‌های فرهنگی و هنری و... لحظات شاد و مفرحی را برای مخاطبان رقم خواهد زد.

میثم ماه انباری تهیه‌کننده این ویژه برنامه درباره دکور جدید"به خانه بر می‌گردیم" گفت: دکور جدید این برنامه شبیه یک خانه است که فضای استودیویی دور تا دور آن تقریباً 200 متر مربع  است. در این خانه فضاهای مختلفی از جمله آشپزخانه، اتاق کودک، فضای گفت‌و‌گو و... طراحی شده است. بخش جدید این دکور طراحی اتاق کودک است که قرار است که در این اتاق شاهد حضور کودکان باشیم. 

همچنین در دکور برنامه بخش عصرانه نیز به آن اضافه شده است که یک فضای مناسب برای گپ و گفتگو اهالی این خانه است. 

برنامه عصرگاهی "به خانه برمی‌گردیم" کاری از گروه کودک و خانواده شبکه پنج سیماست که به تهیه کنندگی مشترک زهرا خردمند و میثم ماه انباری از شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 16:20 تقدیم نگاه مخاطبان می‌شود.

تلویزیون , شبکه پنج , ازدواج دانشجویی ,

انتهای پیام/