شهرخبر

واریز یارانه نقدی ۴۰۰ هزار تومانی برای این افراد | چه کسانی یارانه نقدی تیر ماه را دریافت می کنند ؟

​یارانه بگیران دهک اول تا سوم در مرحله ۱۳۵ و ۱۳۶ مبلغ ۴۰۰ هزار تومان به ازای هر عضو خانواده دریافت کردند. برای افراد حاضر در دهک چهار تا نهم نیز مبلغ ۳۰۰ هزار تومان واریز شد. به عبارت دیگر یک خانواده ۲ نفره حاضر در دهک اول تا سوم مبلغ ۸۰۰ هزار تومان یارانه گرفتند.

واریز یارانه نقدی ۴۰۰ هزار تومانی برای این افراد | چه کسانی یارانه نقدی تیر ماه را دریافت می کنند ؟

به گزارش سلام نو، جزئیات  یارانه نقدی اعلام خواهد شد. یارانه معیشتی به همه ایرانی ها برای تامین کالاهای اساسی خود تعلق می گیرید. یارانه نقدی در سال جدید افزایش می یابد. یارانه نقدی بیش از بیست میلیون نفر فروردین ماه آخرین یارانه نقدی خود را دریافت کردند. کالابرگ جایگزین یارانه نقدی خواهد شد. 

یارانه بگیران دهک اول تا سوم در مرحله ۱۳۵ و ۱۳۶ مبلغ ۴۰۰ هزار تومان به ازای هر عضو خانواده دریافت کردند. برای افراد حاضر در دهک چهار تا نهم نیز مبلغ ۳۰۰ هزار تومان واریز شد. به عبارت دیگر یک خانواده ۲ نفره حاضر در دهک اول تا سوم مبلغ ۸۰۰ هزار تومان یارانه گرفتند.

برای یک خانواده دو نفره حاضر در دهک چهارم تا نهم هم مبلغ ۶۰۰ هزار تومان یارانه واریز شد. اما حالا برخی از کاربران شبکه‌های اجتماعی شایعه افزایش یارانه نقدی را به ۶۰۰ و ۸۰۰ هزار تومان به ازای هر نفر را مطرح کرده اند

اما بررسی آخرین مواضع دولت سیزدهم نشان می‌دهد که چنین ادعایی صحت ندارد و دولت برای مرحله ۱۳۷ نیز به ازای هر نفر ۳۰۰ تا ۴۰۰ هزار تومان براساس دهک بندی پرداخت می‌کند.