شهرخبر

عبادی: از عملکرد کمانداران به خصوص در میکس تیم رضایت دارم

عبادی: از عملکرد کمانداران به خصوص در میکس تیم رضایت دارم

سرمربی تیم ملی کامپوند کشورمان گفت: در مسابقات جام جهانی پاریس اگرچه به مدال نرسیدیم اما از عملکرد بچه‌ها به خصوص در میکس تیم رضایت دارم.

اسماعیل عبادی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در خصوص نتایج کمانداران کشورمان در مرحله سوم جام جهانی در پاریس اظهار داشت: این مسابقات در فرانسه برگزار شد و با توجه به اینکه فدراسیون جهانی اعلام کرده بود دو کماندار یعنی محمدصالح پالیزبان و گیسا بایبوردی سهمیه حضور در مسابقات جهانی در آمریکا را کسب کردند، این دو ورزشکار به فرانسه اعزام شدند تا هم این مسابقات برای آنها نقش تدارکاتی داشته باشد و هم اینکه آمادگی بیشتری کسب کنند.

سرمربی تیم ملی کامپوند کشورمان تاکید کرد: البته فدراسیون جهانی نامه زد که رمضان بیابانی باید اعزام‌ شود و به پالیزبان اجازه حضور ندادند ولی چون ثبت نام‌ها و کارها برای مسابقات فرانسه انجام شده بود، پالیزبان و‌ بایبوردی اعزام شدند.  

عبادی  تصریح کرد: نگاه ما به این مسابقات به چشم یک مسابقه تدارکاتی برای آمادگی گیسا بایبوردی بود اما در میکس تیم توسط پالیزبان و بایبوردی نتیجه خوبی به دست آمد و دو مرحله صعود کردیم و در یک چهارم نهاییث با فرانسه که میزبان مسابقات بود و آمادگی خوبی در این میدان داشت، رو به رو شدیم.

وی در پایان گفت: در مجموع نتایج خوبی کسب کردیم. اگرچه به مدال نرسیدیم اما از عملکرد بچه‌ها به خصوص در میکس تیم رضایت دارم. امیدوارم نتایج بهتری را در مسابقات آینده به دست آوریم‌.

 

انتهای پیام/