شهرخبر

منچستریونایتد برای خرید نیمار با چلسی وارد رقابت شد/کلید خروج رونالدو در دست ستاره برزیلی

منچستریونایتد برای خرید نیمار با چلسی وارد رقابت شد/کلید خروج رونالدو در دست ستاره برزیلی

شیاطین سرخ به فهرست تیم‌هایی پیوستند که ستاره برزیلی پاری‌سن‌ژرمن ممکن است فصل آینده پیراهن‌شان را به تن کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، رادیو مونت‌کارلوی فرانسه مدعی شده که نیمار حاضر شده پاری‌سن‌ژرمن را ترک کند و برای انتخاب مقصد بعدی‌اش هم سه گزینه دارد که دو تای آن واقع‌بینانه‌تر به نظر می‌رسد.

بر طبق گزارش این رسانه؛ در حالی که پیش از این از چلسی به عنوان مشتری نیمار یاد شده بود، اکنون منچستریونایتد هم به کورس جذب بازیکنی پیوسته که چند روز پیش شایعه پیشنهاد شدنش به یوونتوس نیز شنیده شد. در حقیقت رادیو مونت‌کارلو مدعی شده است انتقال نیمار به منچستریونایتد می‌تواند کلیدی برای انجام یک جابجایی بزرگ دیگر در فوتبال اروپا باشد که آن جدایی کریستیانو رونالدو از منچستریونایتد است. گویا رونالدو به سبب عدم حضور منچستریونایتد در فصل آینده رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا خواهان جدایی از این تیم است و امید‌ی هم به بهبود آینده تیم با هدایت سرمربی جدیدش، اریک تن هاخ ندارد. به همین دلیل مدیربرنامه‌های بازیکن ژرژ مندز او را به دو سه باشگاه از جمله رُم ایتالیا پیشنهاد داده است. با این حال شانس رم برای جذب رونالدو ضعیف است چرا که این تیم نیز مانند منچستریونایتد فصل آینده جایی در لیگ قهرمانان ندارد.

با اینکه روز گذشته (یکشنبه) اعلام شد منچستریونایتد نمی‌خواهد به رونالدو اجازه رفتن بدهد، رادیو مونت‌کارلو تأکید کرد که این اتفاق هنوز ممکن است رخ دهد اگر نیمار جای خالی رونالدو را در اولدترافورد پر کند. رابطه نیمار با پاری‌سن‌ژرمن مدتی است که تیره شده و او نسبت به ترک پارک‌دو‌پرنس تمایل نشان داده است. حقوق این ستاره برزیلی اما آن‌قدر زیاد است که کمتر باشگاهی توان پرداختش را دارد و به همین دلیل هم رسانه‌های ایتالیایی خبر احتمال پیوستن او به یوونتوس را کاملاً بی‌اساس دانسته‌اند. چلسی و منچستریونایتد اما دو باشگاهی هستند که توانایی پرداخت حقوق نیمار را دارند.

انتهای پیام/