شهرخبر

اسماعیلی: طرح ساماندهی کارکنان دولت در اولین فرصت به جلسه علنی مجلس باز می‌گردد

اسماعیلی: طرح ساماندهی کارکنان دولت در اولین فرصت به جلسه علنی مجلس باز می‌گردد

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: ما به مردم قول می‌دهیم که در اولین فرصت طرح ساماندهی کارکنان دولت تعیین تکلیف شده و بعد از انجام کار کارشناسی تخصصی در کمیسیون، طرح را با موافقت دولت برای بررسی به جلسه علنی ارسال کنیم.

ولی اسماعیلی نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به تصویب کلیات طرح استخدام کارکنان دولت در جلسه علنی امروز مجلس، گفت: امروز کلیات این طرح با اکثریت قاطع نمایندگان به تصویب رسید و با توجه به اینکه طرح 2 شوری بود، لذا برای بررسی به کمیسیون اجتماعی به عنوان کمیسیون تخصصی ارجاع شد.

وی در تشریح روند بررسی طرح سماندهی استخدام کارکنان دولت در کمیسیون اجتماعی، اظهار کرد: تاکنون حدود 160 پیشنهاد از سوی وکلای‌ملت درباره جزییات طرح مذکور در قالب الحاقیه، حذف کل یا جزء مطرح و به کمیسیون ارسال شده است.

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس با تاکید بر اینکه رسیدگی به طرح ساماندهی کارکنان دولت به زودی در کمیسوین اجتماعی جمع‌بندی خواهد شد، ادامه داد: با توجه به اینکه چندین ماه در کمیسیون بر روی این طرح کار کارشناسی انجام شده لذا داده‌های لازم پیرامون این طرح در کمیسیون اجتماعی آماده است بنابراین در اولین فرصت با دعوت از مسئولان مربوطه ربوطه و کارشناسان مرکز پژوهش‌های مجلس به جزئیات این طرح ورود و در سریعترین زمان ممکن دراین باره جمع‌بندی خواهیم داشت.

اسماعیلی بیان کرد: ما به مردم قول می‌دهیم که در اولین فرصت طرح ساماندهی کارکنان دولت تعیین تکلیف شده و بعد از انجام کار کارشناسی تخصصی در کمیسیون، طرح را با موافقت دولت برای بررسی به جلسه علنی ارسال کنیم.

انتهای‌پیام/