شهرخبر

مسافران نوجوان مسابقات جهانی تکواندو مشخص شدند

مسافران نوجوان مسابقات جهانی تکواندو مشخص شدند

مرحله نهایی رقابت‌های انتخابی تیم ملی تکواندو نوجوانان در گروه پسران با شناخت نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی جهان به پایان رسید.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، این رقابت‌ها امروز(شنبه - 4) تیرماه و در پایان مرحله نخست اردوی آماده سازی تیم ملی نوجوانان با نظارت کادر فنی و قضاوت داوران رسمی فدراسیون، در محل دانشگاه آزاد همدان برگزار شد که در پایان تکواندوکاران اعزامی به مسابقات قهرمانی جهان معرفی شدند. 

 یاسین ولی‌زاده افروزی (مازندران) در وزن 45- کیلوگرم، ابوالفضل زندی اغوری (البرز) در وزن 48- کیلوگرم، امیررضا قربانی (مازندران) در وزن 51- کیلوگرم، امیرعباس رهنما در 55- کیلوگرم، امیر حسین ملکی (تهران) در وزن 59- کیلوگرم، نیما نورمحمدی (مرکزی) و متین رضایی (تهران) در وزن 63- کیلوگرم، آرش وزیری دوست (تهران) در وزن 68- کیلوگرم، رضا کلهر (تهران) در وزن 72- کیلوگرم، محمد امین کارساز (خراسان رضوی) در وزن 78- کیلوگرم و ابوالفضل عباسی پویا (مازندران) در وزن 78+ کیلوگرم به ترکیب اصلی تیم ملی برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان رسیدند. 

هدایت تیم ملی نوجوانان بر عهده محمدرضا زوار به عنوان سرمربی، بهزاد خداداد، جلال خدامی و مسعود کاظم پور به عنوان مربی است. 

رقابت‌های تکواندو قهرمانی نوجوانان جهان 11 تا 16 مردادماه به میزبانی بلغارستان در شهر صوفیه برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/