شهرخبر

تکواندو قهرمانی آسیا| رقابت سه نماینده تکواندو ایران در روز سوم

تکواندو قهرمانی آسیا| رقابت سه نماینده تکواندو ایران در روز سوم

در ادامه مسابقات تکواندو قهرمانی آسیا، فردا(یکشنبه - ۵ تیرماه) سه نماینده کشورمان به مصاف رقبای خود می‌روند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، بیست و پنجمین دوره رقابت‌های تکواندو قهرمانی آسیا با حضور 299 تکواندوکار از 34 کشور از روز جمعه(3 تیرماه) در بخش کیوروگی به میزبانی کره جنوبی در سالن «هوبان» شهر چانچئون آغاز شده است.

تا پایان مبارزات روز دوم هفت تکواندوکار کشورمان به مصاف رقبای خود رفتند که هر هفت تکواندوکار موفق به کسب مدال شدند. یک طلا، چهار نقره و دو برنز حاصل تلاش نمایندگان کشورمان بوده است. است. ناهید کیانی یک طلا، میرهاشم حسینی، مهدی حاج موسایی، مبینا نعمت زاده و نسترن ولی‌زاده چهار مدال نقره، زهرا شیدایی و دانیال بزرگی نیز دو مدال برنز برای کشورمان کسب کردند.

فردا(یکشنبه- 5 تیرماه) در ادامه رقابت‌ها، تکواندوکاران اوزان 87- و 87+ کیلوگرم مردان، 73- و 73+ کیلوگرم زنان مسابقات خود را برگزار می‌کنند که تیم ایران سه نماینده در مسابقات روز سوم دارد.

در وزن 87+ کیلوگرم مردان 8 تکواندوکار حضور دارند که علیرضا نادعلیان در مرحله یک چهارم نهایی «وداح آل احمد» از قطر را پیش رو دارد و در صورت برتری ضمن صعود به نیمه نهایی با برنده مبارزه افغانستان و ازبکستان برای رسیدن به فینال مبارزه می‌کند.

7 تکواندوکار در رقابت‌های وزن 73- کیلوگرم زنان حضور دارند که زهرا پور اسماعیل ابتدا «راما ابوالراب» از اردن را پیش رو دارد و در صورت برتری در مرحله نیمه نهایی به مصاف برنده تکواندوکاران کره جنوبی و چین خواهد رفت.

همچنین اکرم خدابنده هم در وزن 73+ کیلوگرم در اولین دیدار «الیسه علی سار» از سوریه را پیش رو خواهد داشت و در ادامه باید با یکی از تکواندوکاران ازبکستان، چین یا کویت پیکار کند.

این دوره از مسابقات تا روز دوشنبه ششم تیرماه در کره جنوبی ادامه خواهد داشت.


انتهای پیام/