شهرخبر

۶ تیم ورزشی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی به مسابقات جام جهانی اعزام می‌شوند

6 تیم ورزشی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی به مسابقات جام جهانی اعزام می‌شوند

رئیس مرکز ورزش و تربیت‌بدنی دانشگاه آزاد اسلامی از برنامه‌ریزی برای برگزاری مسابقات انتخابی دانشجویان این دانشگاه در رشته‌های قایقرانی، کاراته، بسکتبال و کشتی فرنگی به منظور شرکت در مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، امیرعباس لشگری، گفت: مسابقات جام جهانی 2022 دانشجویان در رشته قایقرانی (کانو) نیمه دوم شهریور به میزبانی لهستان و رشته‌های کاراته، بسکتبال 3*3 و کشتی فرنگی، نیمه نخست مهر به میزبانی ترکیه برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه با موافقت کمیته برون‌مرزی شورای عالی ورزش دانشگاه آزاد اسلامی، 6 تیم ورزشی این دانشگاه در رشته‌های قایقرانی (کانو) مردان و بانوان، کاراته مردان و بانوان، بسکتبال 3*3 بانوان و کشتی فرنگی مردان به مسابقات جام جهانی 2022 اعزام خواهند شد، افزود: به منظور حضور هرچه قدرتمندتر تیم‌های ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی، مسابقات انتخابی منطقه‌ای-کشوری دانشجویان این دانشگاه در رشته قایقرانی، یکم تا سوم مرداد در دریاچه مصنوعی مجموعه ورزشی آزادی تهران، کشتی فرنگی در روز یکم مرداد به میزبانی واحد اهر، کاراته در روز یکم مرداد به میزبانی واحد خرم آباد و بسکتبال 3*3 روز دوم مرداد به میزبانی واحد اردبیل برگزار می‌شود. 

لشگری افزود: بر اساس آیین‌نامه مربوط به شرایط سنی مسابقات جام جهانی 2022 دانشجویان متولد 1375/10/12 به بعد می‌توانند در مسابقات انتخابی دانشگاه آزاد اسلامی شرکت کنند.

رئیس مرکز ورزش و تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی ابراز امیدواری کرد که با توجه به پیشینه درخشان و ظرفیت‌های بالقوه و بالفعل این دانشگاه در رشته‌های مختلف ورزشی، تیم‌های دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی، نمایندگان شایسته‌ای برای کشورمان در مسابقات جام جهانی 2022 باشند. 

 

انتهای پیام/