شهرخبر

تکواندو قهرمانی آسیا| نعمت‌‌زاده و ولیزاده روی سکوی دوم ایستادند

تکواندو قهرمانی آسیا| نعمت‌‌زاده و ولیزاده روی سکوی دوم ایستادند

تکواندوکار وزن پنجم تیم ملی بانوان ایران در مبارزه پایانی به نماینده میزبان باخت و چهارمین نقره تیم ایران را به نام خود ثبت کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون تکواندو، آخرین فینال روز دوم از رقابت های تکواندو قهرمانی آسیا را نمایندگان کره جنوبی و ایران برگزار کردند که در وزن 62- کیلوگرم نسترن ولیزاده از کشورمان به مصاف «نام مین سئو» از کره جنوبی رفت و شکست خورد.

ولیزاده در مسابقات امروز صبح ابتدا «باک تای خیم» از ویتنام و سپس «فروزا سادیکوا» از ازبکستان را در دو راند متوالی از پیش رو برداشت به فینال صعود کرده بود.

در ادامه مبارزات پایانی روز دوم، مبینا نعمت‌زاده در مبارزه پایانی وزن 49- کیلوگرم به مصاف «گو گیونگ» از چین رفت و هر دو راند را به رقیب واگذار کرد و سومین نقره را برای تیم ملی کشورمان کسب کرد. نعمت‌زاده با پیروزی مقابل «آدلاید» از تیمور شرقی، «جونگ کلراتا» از تایلند و «بورا کانگ» از کره جنوبی به دیدار نهایی راه پیدا کرده بود.

رقابت‌های تکواندو قهرمانی آسیا از سوم تیرماه با حضور تکواندوکارانی از 34 کشور میزبانی کره جنوبی در شهر چانچئون آغاز شده و تا روز دوشنبه هفتم تیرماه ادامه خواهد داشت. 

انتهای پیام/