شهرخبر

وحید شمسایی:

قرار نبود بازی با اسپانیا قطعی شود/چاره‌ای نباشد به تایلند میرویم

قرار نبود بازی با اسپانیا قطعی شود/چاره‌ای نباشد به تایلند میرویم

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران گفت: اسپانیا اعلام کرد قبل از جام ملت‌های آسیا نمی‌تواند با ما بازی کند.

به گزارش خبرنگار مهر، وحید شمسایی درباره منتفی شدن دیدار دوستانه تیم ملی فوتسال ایران با اسپانیا گفت: قرار نبود بازی اسپانیا قطعی بشود! فقط با سرمربی اسپانیا صحبت کردیم که گفتند یک تاریخ به ما بدهید. می‌خواستیم زمانی که لیگ قبل از جام ملت‌های آسیا تعطیل می‌شود، با اسپانیا بازی کنیم. نامه هم زدیم ولی اعلام کردند در این تاریخ نمی‌توانیم چون لیگ اسپانیا در این زمان شروع می‌شود. پلی آف اروپا را هم دارند.

وی که با رادیو تهران گفتگو می‌کرد، افزود: فکر نمی‌کردیم بازی با آرژانتین انجام نشود. آرژانتین و ما راغب بودیم و نامه نگاری کردیم. ۲۳ و ۲۴ تیر استارت لیگ زده می‌شود. هفت، هشت هفته برگزار می‌شود و امیدوارم بازیکنان ملی پوش در لیگ آماده بشوند.

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران در واکنش به اینکه با این شرایط از بازی‌های دوستانه به لیگ ایران برای آماده شدن ملی پوشان دل سپرده است، تصریح کرد: یک تورنمنت تایلند هم هست که خیلی نزدیک به مسابقات آسیایی است. اگر چاره‌ای نباشد، به فدراسیون فوتبال گفتم برای حضور در این تورنمنت جواب مثبت بدهید؛ البته با چیزهایی که مدنظرمان است. کار سختی داریم و امیدوارم تیم‌ها در لیگ روی بازیکنان خوب کار کنند. باشگاه‌ها بازوان اصلی تیم ملی هم هستند.

شمسایی در خصوص وضعیت فعلی آماده سازی تیم ملی یادآور شد: یکسری چیزها دست ما است و یکسری چیزها دست ما نیست. آنچه دست ما نیست اتفاق بازی با آرژانتین بود. میرشاد ماجدی و فدراسیون فوتبال گفتند اگر می‌خواهید به تورنمنت تایلند بروید، برنامه ریزی کنید. اردوهای تیم ملی قرار است از ۲ شهریور آغاز بشود. باید ببینیم از ۲ شهریور چه می‌شود.

سرمربی تیم ملی فوتسال در خصوص اینکه قرار است تیم‌های ضعیفی در تورنمنت تایلند باشند، گفت: تیم‌های خیلی ضعیف که نه ولی از گوشه کنار اسم‌های زیادی شنیدم. باید ببینیم تا لحظه قطعی شدن تورنمنت چه تیم‌هایی هستند. اینها در حد شنیده هاست.