شهرخبر

کوثری در گفتگو با مهر:

«طائب» فردی خبره و مقتدر است/ حاشیه‌سازی دشمنان به جایی نمی‌رسد

«طائب» فردی خبره و  مقتدر است/ حاشیه‌سازی دشمنان به جایی نمی‌رسد

نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به اینکه حجت‌الاسلام طائب در دوران خدمت خود فعالیت‌های شایسته‌ای انجام داد، گفت: دشمنان همیشه علیه نظام ما شایعاتی را مطرح می‌کنند که به جایی نمی‌رسد.

اسماعیل کوثری در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به تغییراتی که در سازمان اطلاعات سپاه اتفاق افتاد، اظهار داشت: این جابه‌جایی در چارچوب اختیارات فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است و گاهی اوقات فرمانده کل سپاه بنا به مصلحت‌هایی، ضرورت را بر این می‌بیند که تغییراتی را در سطح معاونان خود ایجاد کند.

وی با اشاره به خدمات و فعالیت‌های حجت‌الاسلام طائب،افزود: حجت‌الاسلام طائب در دوران خدمت خود فعالیت‌های شایسته‌ای انجام داد. وی چه در زمانی که فرمانده بسیج بود، چه در زمانی که معاونت پشتیبانی ستاد کل نیروهای مسلح را بر عهده داشت و چه در جایگاه ریاست سازمان اطلاعات سپاه، خدمات خوب و منحصر به فردی از خود به جا گذاشت.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: از اختیارات فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است که در معاونت‌های خود جابه‌جایی‌هایی را انجام دهد و این جابه‌جایی هم کاملاً طبیعی و بر اساس روال عادی بوده است.

کوثری گفت: از سوی دیگر، حجت‌الاسلام حسین طائب با حکم سرلشکر سلامی به سمت مشاور فرمانده کل سپاه منصوب شد و قطعاً از تجارب و توانمندی‌های وی در بخش‌های دیگر و در راستای خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی استفاده خواهد شد.

وی در واکنش به حاشیه‌سازی عده‌ای در داخل و خارج از کشور بعد از این جابه‌جایی، گفت: این حاشیه‌سازی‌ها از طرف دشمنان به ویژه آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها مطرح می‌شود. دشمنان همیشه علیه نظام جمهوری اسلامی ایران شایعاتی را مطرح می‌کنند چرا که می‌خواهند بین ما اختلاف بیاندازند و از هر موضوعی به نفع خودشان سو استفاده کنند اما قطعاً این اقدامات آنان به نتیجه نمی‌رسد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه حجت‌الاسلام طائب در کارش خبره و مقتدر است و تاکنون این موضوع را به خوبی نشان داده است، تاکید کرد: این جابه‌جایی که در اطلاعات سپاه اتفاق افتاد، از اختیارات فرمانده کل سپاه و کاملاً طبیعی است و اتفاق عجیب و غیرمنتظره‌ای نیافتاده است.