شهرخبر

عضو کمیسیون عمران مجلس: باید وقت بیشتری به وزرا داد؛ در ۹ ماه نمی شود شق القمر کرد

عضو کمیسیون عمران مجلس: باید وقت بیشتری به وزرا داد؛ در 9 ماه نمی شود شق القمر کرد

عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه فاطمی امین وزیر پرتلاش گفت: ایشان برای حل مشکلات وزارتخانه شبانه روز تلاش می‌کند و یکی از وزرای سالم کابینه است. ضمن اینکه تعامل خوبی با مجلس و نمایندگان دارد.

به گزارش تسنیم، غلامرضا شریعتی نماینده بهشهر و نکاء در مجلس شورای اسلامی با اشاره به طرح استیضاح سیدرضا فاطمی امین وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: اینجانب معتقدم باید با وزیر مدارا کرد و فرصت بیشتری برای حل مشکلات داد.

 وی افزود: آقای فاطمی امین یکی از وزرای پرتلاش کابینه است و شبانه روز برای حل مشکلات وزارتخانه تلاش می کند.

عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه آقای فاطمی امین یکی از وزرای سالم کابینه است، گفت: ایشان تعاملی خوبی با نمایندگان و مجلس شورای اسلامی دارد و در تلاش است با استفاده از ظرفیت های مجلس مشکلات فعلی وزارتخانه را حل کند.

 شریعتی با بیان اینکه البته آنچه که وزیر وعده داده با آنکه امروز در جامعه می بینیم فاصله داریم، افزود: بخشی از مشکلات وزارت صمت مشکلات ساختاری وزارتخانه است و هر وزیری در راس وزارتخانه قرار بگیرد باید با این مشکلات دست و پنجه نرم کند و ربطی به وزیر ندارد.

 وی تصریح کرد: در ساختاری که با چنین مشکلاتی مواجه است، یک فرد نمی تواند ظرف هشت_9 ماه در آن شق القمر کند.

 عضو کمیسیون عمران مجلس تاکید کرد: اگر از انصاف نگذریم باید به وزیر فرصت بیشتری داد تا بتواند در این وزارتخانه بزرگ که از چند وزارتخانه تشکیل شده تحول ایجاد کند.

انتهای پیام/