شهرخبر

تکواندو قهرمانی آسیا؛ حریفان سه نماینده ایران مشخص شدند

تکواندو قهرمانی آسیا؛ حریفان سه نماینده ایران مشخص شدند

تهران- ایرنا- حریفان سه نماینده ایران در مسابقات تکواندو قهرمانی آسیا مشخص شدند.

به گزارش ایرنا، بیست و پنجمین دوره رقابت‌های تکواندو قهرمانی آسیا با حضور ۳۸۶ تکواندوکار از ۳۴ کشور به مدت چهار روز و به میزبانی کره جنوبی در سالن «هوبان» شهر چانچئون برگزار خواهد شد.

فردا جمعه در روز نخست، مبارزات اوزان منهای ۵۴ و منهای ۶۸ کیلوگرم مردان، منهای ۴۶، منهای ۵۳ و منهای ۵۷ کیلوگرم زنان برگزار می‌شود که سه نماینده از تیم ایران در اوزان منهای ۶۸ مردان، منهای ۵۳ و منهای ۵۷کیلوگرم زنان به دیدار رقبای خود می‌روند.

بعد از انجام وزن کشی تکواندوکاران، قرعه کشی مبارزات روز نخست انجام و طی آن تکواندوکاران کشورمان رقبای خود را شناختند.

تکواندو قهرمانی آسیا؛ حریفان سه نماینده ایران مشخص شدند

برهمین اساس در وزن منهای ۶۸ کیلوگرم که ۱۹ تکواندوکار ثبت نام کرده‌اند، دانیال بزرگی در اولین تجربه آسیایی خود دور نخست باید با «ژانگ یون‌سئوک» از کره‌جنوبی دیدار کند و در صورت برتری به مصاف برنده مبارزه کویت و افغانستان خواهد رفت.

ناهید کیانی در وزن منهای ۵۳کیلوگرم، دور نخست را قرعه استراحت پشت سر خواهد گذاشت و در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف برنده مبارزه از فیلیپین و ویتنام می‌رود. در این وزن ۱۳ تکواندوکار ثبت نام کرده‌اند.

زهرا شیدایی در وزن منهای ۵۷ کیلوگرم که ۱۲ تکواندوکار حضور دارند، دور نخست استراحت داشته و در ادامه به دیدار یکی از تکواندوکاران العوهدی از کویت و یاسین یارا محمد اردن خواهد رفت.