شهرخبر

تکواندو قهرمانی آسیا| حریفان ۳ نماینده کشورمان مشخص شدند

تکواندو قهرمانی آسیا| حریفان 3 نماینده کشورمان مشخص شدند

رقابت‌های تکواندو قهرمانی آسیا از فردا (جمعه - ۳ تیر ماه) با حضور سه نماینده کشورمان در کره جنوبی آغاز خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، بیست‌وپنجمین دوره رقابت‌های تکواندو قهرمانی آسیا با حضور 386 تکواندوکار از 34 کشور به مدت چهار روز و به میزبانی کره جنوبی در سالن «هوبان» شهر چانچئون برگزار خواهد شد.

فردا (جمعه - 3 تیرماه) در روز نخست، مبارزات اوزان 54- و 68- کیلوگرم مردان، 46-، 53- و 57- کیلوگرم زنان برگزار خواهد شد و دو نماینده بانوان و یک نماینده مردان ایران به روی شیاپ‌چانگ خواهند رفت.

در وزن 68- کیلوگرم مردان که 19 تکواندوکار ثبت‌نام کرده‌اند، دانیال بزرگی در اولین تجربه آسیایی خود، با ژانگ یون سئوک از کره جنوبی دیدار خواهد کرد و در صورت برتری مقابل این حریف به مصاف برنده مبارزه تکواندوکاران کویت و افغانستان می‌رود.

ناهید کیانی در رقابت‌های وزن 53- کیلوگرم، در دور نخست استراحت خواهد داشت و در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف برنده مبارزه نمایندگان فیلیپین و ویتنام خواهد رفت. در این وزن 13 تکواندوکار ثبت‌نام کرده‌اند.

در وزن 57- کیلوگرم نیز 12 تکواندوکار به رقابت خواهند پرداخت و زهرا شیدایی در دور نخست استراحت خواهد داشت و در ادامه به دیدار برنده مبارزه العوهدی از کویت و یاسین یارا محمد از اردن خواهد رفت.

مسابقات تکواندو قهرمانی آسیا تا روز هفتم تیر ماه در کره جنوبی جریان خواهد داشت. 


انتهای پیام/