شهرخبر

در مواضعی جنگ طلبانه؛

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی، لبنان را به حمله نظامی تهدید کرد

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی، لبنان را به حمله نظامی تهدید کرد

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی بدون توجه به شکست های سنگین این رژیم در برابر مقاومت لبنان در سال‌های ۲۰۰۰ و ۲۰۰۶ در مواضعی جنگ طلبانه، لبنان را به حمله نظامی تهدید کرد!

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از آناتولی، «بنی گانتز» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی بدون توجه به شکست های سنگین این رژیم در برابر مقاومت لبنان در سال‌های ۲۰۰۰ و ۲۰۰۶ در مواضعی جنگ طلبانه، لبنان را به حمله نظامی تهدید کرد!

بر اساس این گزارش، وی در سخنانی تأکید کرد: اگر از ما خواسته شود در لبنان عملیات نظامی انجام دهیم، بدون شک این عملیات کاملا دقیق و قوی خواهد بود. وی در عین حال مدعی شد: ما بهای سنگینی را به حزب الله و دولت لبنان تحمیل می کنیم.

رجز خوانی وزیر جنگ رژیم صهیونیستی علیه دولت و مقاومت لبنان در حالی است که حزب الله در سال ۲۰۰۰ موفق شد «اسطوره شکست ناپذیری صهیونیسم» را در هم بشکند و زمینه‌ساز تحمیل شکست های متوالی به تل آویو در دیگر کشورهای منطقه بشود.

این مقام نظامی رژیم صهیونیستی ادعا کرد: ما برای نبرد آماده هستیم. حتی اگر لازم شود به سمت بیروت و صیدا هم خواهیم رفت! این اظهارات جنگ طلبانه وزیر جنگ رژیم صهیونیستی درحالی مطرح می شود که تاکنون بسیاری از ناظران سیاسی صهیونیست و فرماندهان ارشد این رژیم به افزایش روزافزون قدرت موشکی و بازدارندگی مقاومت لبنان اذعان کرده اند.