شهرخبر

هزینه یک سفر لوکس با کشتی تفریحی چقدر است؟

در اینجا چیزی است که شما باید در مورد عواملی که به هزینه‌های کروز لوکس بروید، بدانید.

هزینه یک سفر لوکس با کشتی تفریحی چقدر است؟

به گزارش سلام نو، سفر بدون کروز لوکس برای اکثر مسافران، به ویژه کسانی که دوست دارند در خورشید در حالی که در آب‌های آبی شناور هستند، ناقص است. بهترین بخش در مورد کروز لوکس، مانند کروز لوکس شیک، این است که شما می‌توانید مکان‌های مختلف، شهرها و حتی کشورها را در حالی که باز کردن در کشتی را باز کنید، کشف کنید. صادقانه، شما بهترین تجربه را دریافت می‌کنید. با این وجود، شما فقط می‌توانید بهترین ارزش را از کروز لوکس استخراج کنید، زمانی که از کمترین قیمت‌های کروز استفاده می‌کنید. اگر شما قصد دارید به یکی از آنها بپردازید، در اینجا چیزی است که شما باید در مورد عواملی که به هزینه‌های کروز لوکس بروید، بدانید:

 ۱. کرایه

قیمت بلیط کروز تبلیغ شده شامل مسکن برای یک نفر برای این سفر خاص است. همچنین برخی از وعده‌های غذایی و نوشیدنی‌ها و سرگرمی‌های آنلاین را پوشش می‌دهد. اما در اکثر موارد اختیاری است. کرایه‌های کروز لوکس نیز به طور گسترده‌ای برای همان سفر متفاوت است. این عوامل عبارتند از خطوط کروز، نوع کابین، مقصد و زمان سال. به عنوان مثال، میانگین کل هزینه‌های یک کروز کارائیب هفت شب در هر فرد جایی بین ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ دلار است. اما همان سفر به آلاسکا ممکن است در جایی در پارکینگ ۵۰۰ دلار باشد.

 ۲. حمل و نقل

حتی اگر نقطه عزیمت شما یک شهر بندری باشد، شما هنوز هم باید هزینه حمل و نقل را برای رسیدن به مقصد بپردازید. شما باید هزینه پرواز، انتقال فرودگاه، محل اقامت و یا پارکینگ را در نظر بگیرید. برخی از خطوط کروز لوکس ممکن است بسته‌های انتقال اضافی را در زمان رزرو (از جمله پروازها) ارائه دهند. با این حال، این قیمت‌ها نیز به هزینه‌های سربار مورد نیاز برای استخدام نیروی کار اضافی مورد نیاز برای هماهنگی سفر اضافه شده است. به طور کلی، شما باید حدود ۵۰۰ دلار برای هر فرد برای پرواز انتظار داشته باشید. هزینه‌های انتقال شما ممکن است به طور متوسط در هر نقطه از ۲۰ تا ۱۰۰ دلار به ازای هر نفر باشد.

هزینه یک سفر لوکس با کشتی تفریحی چقدر است؟

۳. نوشیدنی، قهوه و وعده‌های غذایی

بیشتر کروز لوکس‌ها، نوشیدنی‌های دلچسب و قهوه‌های منحصر به فرد را پوشش می‌دهد. برخی ممکن است برای آب بطری و نوشابه هزینه کنند. با این حال، شما می‌توانید انتظار داشته باشید که میانگین قیمت بین ۵ تا ۱۲ دلار در هر نوشیدنی را باید بپردازید. صحبت کردن در مورد قهوه، به احتمال زیاد، قیمت‌های زیادی را متقبل خواهد شد. اما قهوه تخصصی، مانند کاپوچینوس، لوتس‌ها، یا قهوه‌های مخلوط، گران تر است. کروز لوکس برای وعده‌های غذایی و بوفه آنها نیز شناخته شده است. رستوران‌های تخصصی در کروزهای لوکس می‌توانید از ۳۵ دلار و بالاتر هزینه کنید.

هزینه یک سفر لوکس با کشتی تفریحی چقدر است؟

۴. فعالیت‌های اضافی

علاوه بر تیمارها اسپا و امکانات موجود در اگزوز، کروز لوکس همچنین به شما اجازه می‌دهد تا در بسیاری از فعالیت‌های دیگر شرکت کنید. این شامل پخت و پز، کلاس‌های تناسب اندام، فعالیت‌های کودکان، گزینه‌های خرده فروشی و گشت و گذار در ساحل است. این هزینه‌ها اغلب در کرایه شما گنجانده نشده است و بستگی به این دارد که چگونه وقت خود را صرف و چقدر ساختار مورد نظر خود را می‌خواهید. با توجه به کروز لوکس شیک، به طور متوسط، تورهای پیاده روی حدود ۵۰ تا ۸۰ دلار به ازای هر نفر تمام می‌شود در حالی که تورهای لوکس حدود ۴۰۰ دلار برای هر نفر است. اطمینان حاصل کنید که بهترین زمان برای رزرو بلیط‌های کروز لوکس خود را برای دریافت تخفیف‌های جذاب، مزایا و پاداش‌ها می‌دانید.