شهرخبر

​پشت پرده سیلی خوردن مهدی سلوکی از کارگردان معروف

کدخبر: 503032
اقتصادنیوز: مهدی سلوکی در گفتگویی پشت پرده خبر کتک خوردنش از آقای کارگردان معروف را فاش کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از نمناک، این روزها با تکرار پخش سریال ستایش از تلویزیون، باز هم بازیگران اصلی این سریال درتیررس توجهات قرار گرفته اند و برای همین برخی از اخبار قدیمی مرتبط به آنها تبدیل به سوژه های جدیدی شده و ذهن کاربران فضای مجازی را به خود مشغول میکند. یکی از این سوژه ها، ماجرای کتک خوردن مهدی سلوکی، بازیگر نقش پسر ستایش در این سریال است که برای شفاف سازی در نمناک، جزئیات این خبر را برایتان شرح خواهیم داد.

در بخشی از برنامه چهل تیکه که مهدی سلوکی به عنوان میهمان در آن حضور داشت، علیمردانی مجری در توصیف سختی هایی که مهدی سلوکی برای رسیدن به جایگاه فعلی اش در حرفه بازیگری کشیده است به ماجرای کتک خوردن او از کارگردان اشاره می کند که همین چند ثانیه از ویدئو، برای مخاطب کافیست تا برداشت های مختلفی از آن داشته باشد. مهدی سلوکی در مقابل صحبت های محمدرضا علیمردانی سکوت کرده و هیچ واکنش و توضیحی نمیدهد.

اما در ادامه و انتهای این گفتگو بالاخره روشن می شود که بازیگر نقش محمد در سریال ستایش، از کدام کارگردان و در چه سریالی کتک خورده است.

مهدی سلوکی

مهدی سلوکی در کدام سریال از کارگردان کتک خورد؟

در بخشی از برنامه چهل تیکه سکانسی از فیلم چراغ های خاموش با کارگردانی کاظم بلوچی پخش شد که در این سکانس مهدی سلوکی باید یک صحنه تصادف را اجرا می نمود اما به گفته خودش او به دلیل ترس از آسیب به فرد از این کار امتناع می ورزید که باعث تکرار چند باره سکانس شد و با اصرار کارگردان این سکانس اجرا شد.

بعد از پخش این سکانس در برنامه چهل تیکه، بازیگر نقش محمد در سریال ستایش به ماجرای کتک خوردن خود توسط آقای کارگردان اشاره نمود و گفت:

لحظه ای که من باید بعد از تصادف فرار می کردم و می رفتم خونه، تا قبلش بازیم یه چیز دیگه ای بود، سکانس رو وقتی دیدم خودم باور نمی کردم که اینو من بازی کردم، بعد از خوردن اون چک ها من همینطور گریه می کردم و باید دیالوگ ها رو هم می گفتم و از نتیجه راضی بودم و همین سکانس باعث شد که جدی تر به من نگاه کردند، کارگردان ها، اینجاست که باید بگیم دست معلم درد نکنه و چوب معلم گله.

با این توضیحات مهدی سلوکی، مشخص شد که او به دلیل استرسی که در بازی سکانسی حساس در سریال چراغ های خاموش داشته، از کارگردان سیلی خورده تا به نوعی بتواند جدیت ایفای نقش را درک کرده و آن را اجرا کند و این یعنی درگیری خاصی نبوده و چکی که خورده به دلیل دور شدنش از استرس یا ترس از اجرای سکانس بوده و بس.

مصاحبه مهدی سلوکی

مختصر بیوگرافی مهدی سلوکی

مهدی سلوکی بازیگر سینما و تلویزیون متولد 14 خرداد 1361 در اصفهان است. پدرش اهل تهران و سرهنگ نیروی هوایی و مادرش اهل اراک است، او دارای یک برادر بزرگ‌تر از خود بنام محمد سلوکی است که از مجریان باسابقه تلویزیون می باشد.

مهدی سلوکی فعالیت بازیگری خود را از ماه رمضان 1380 با سریال چراغ های خاموش به کارگردانی کاظم بلوچی آغاز کرد و در سال 1384 با فیلم سینمایی سرگیجه به سینما راه یافت اما با بازی در سریال نرگس به کارگردانی سیروس مقدم به شهرت رسید و ستایش، بوی باران، از یادها رفته و آرام میگیرم از کارهای اخیر او در تلویزیون می باشند.

مهدی سلوکی چندین سال است که به جرگه متاهلین پیوسته، این بازیگر در سن 32سالگی در آذر 1393 ازدواج کرده است.