شهرخبر

استیضاح وزیر صمت اعلام وصول شد

استیضاح وزیر صمت اعلام وصول شد
سیدنظام الدین موسوی در تشریح جزئیات جلسه امروز هیئت رئیسه مجلس گفت: در این جلسه تقویم دستورکار‌های ۳ ماهه مجلس بررسی و مسائل اساسی که در این مدت در دستورکار مجلس خواهد بود، مشخص شد.
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس از اعلام وصول نخستین طرح استیضاح وزیر دولت سیزدهم در مجلس خبر داد و گفت: بعد از بررسی‌های مختلف، طرح استیضاح وزیر صمت اعلام وصول و برای بررسی به کمیسیون تخصصی ارسال شد.
 
به گزارش خانه ملت؛ سیدنظام الدین موسوی در تشریح جزئیات جلسه امروز هیئت رئیسه مجلس گفت: در این جلسه تقویم دستورکار‌های ۳ ماهه مجلس بررسی و مسائل اساسی که در این مدت در دستورکار مجلس خواهد بود، مشخص شد.
 
وی افزود: در این جلسه همچنین مکاتبات و دیدگاه‌های برخی نمایندگان درباره نحوه قرعه کشی نطق ها، تذکرات و اخطار‌های روزانه در صحن علنی مجلس نیز بررسی و تصمیم گیری شد.
 
موسوی با بیان این که هم اکنون درخواست‌های مختلفی برای استیضاح برخی وزرا به هیئت رئیسه ارسال شده است، گفت: در جلسه امروز و براساس مباحثاتی که مطرح شد و نیز طبق زمان بندی ثبت درخواست‌ها برای استیضاح، طرح استیضاح آقای فاطمی امین وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام وصول و برای بررسی به کمیسیون تخصصی آن ارسال شد.