شهرخبر

بهره برداری هر چه سریعتر از ۹ سینمای باغ کتاب

بهره برداری هر چه سریعتر از ۹ سینمای باغ کتاب

عضو شورای شهر تهران گفت: موضوع بهره برداری هر چه سریعتر از ۹ سینمای باغ کتاب را از قبل مطرح کرده بودم، شهرداری تهران در این خصوص پاسخی نداد و حیف است که سرمایه های شهر بدون استفاده باشند، بهتر است با شروع تابستان بهره برداری از سینماها آغاز شود تا شهروندان بتوانند از آنها استفاده کنند.

به گزارش خبرگزاری برنا؛ احمد علوی رییس کمیته گردشگری شورای شهر  تهران صبح امروز در تذکر پیش از دستور خود در جلسه شورای شهر تهران با بیان اینکه قبلا هم در تذکری موضوع بهره برداری هر چه سریعتر از ۹ سینمای باغ کتاب را مطرح کرده بودم، گفت: شهرداری تهران در این خصوص پاسخی نداد و حیف است که سرمایه های شهر بدون استفاده باشند، بهتر است با شروع تابستان بهره برداری از سینماها آغاز شود تا شهروندان بتوانند از آنها استفاده کنند.
وی در ادامه در خصوص تخریب حوض خانه استاد لرزاده گفت: موضوع در کمیته میراث فرهنگی و گردشگری پیگیری و مشخص شد تخریب با نظر کارشناسی و در جهت حفظ بنا بوده است.

علوی با بیان اینکه این تخریب یکبار نیز در زمان حیات مرحوم لرزاده صورت گرفته بود، گفت: حوض و باغچه سبب نم کشیدگی ساختمان شده است بنابراین هر دو برای اصلاح و مرمت تخریب شدند و ما در کمیته میراث فرهنگی و گردشگری حتما نظارت می کنیم تا حوض و باغچه به همان شکل قبلی بنا شوند.

عضو شورای شهر تهران در ادامه در تذکری به موضوع کلیپ بهشت حضرت زهرا(س) اشاره کرد و گفت: شهرداری و سازمان بهشت حضرت زهرا(س) توضیحاتی دادند اما بهتر است مراقبت کنیم تا چنین اتفاقاتی رخ ندهد که بخواهیم توضیح دهیم.

 

انتهای پیام