شهرخبر

شکست سنگین استابلر مقابل قهرمان ایرانی المپیک؛ داور دست حریف آلمانی را بالا برد

شکست سنگین استابلر مقابل قهرمان ایرانی المپیک؛ داور دست حریف آلمانی را بالا برد

محمدرضا گرایی در حضور تماشاگرانی که برای خداحافظی قهرمان آلمانی به سالن آمده بودند، فرانک استابلر را شکست داد اما از داور خواسته شد که در آخرین مبارزه این کشتی‌گیر دست استابلر را بالا ببرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، برادران گرایی که برای حضور در مراسم خداحافظی فرانک استابلر راهی آلمان شده بودند، بعد از آنکه شامِ پیش از مسابقه را در خانه این کشتی‌گیر میهمان قهرمان سابق کشتی فرنگی جهان و المپیک بودند، روز گذشته روی تشک رفتند.

محمدرضا گرایی که به تازگی قهرمان جام تورلیخانوف قزاقستان شده و در سال 2021 نیز مدال طلای وزن 67 کیلوگرم المپیک و جهان را به خود اختصاص داده است، مقابل استابلر قرار گرفت و در شرایطی که مشخصا کشتی‌گیر آلمانی از تمرین و شرایط مسابقه به دور بود، 7-2 در تایم اول به برتری رسید اما هر دو کشتی‌گیر دیگر به مبارزه ادامه ندادند و محمدرضا گرایی بعد از درآغوش گرفتن حریف آلمانی خود، به تشویق او پرداخت و در نهایت نیز داور مسابقه، دست استابلر را به عنوان برنده در آخرین کشتی زندگی قهرمانی‌اش بالا برد.

همچنین محمدعلی گرایی کاپیتان تیم ملی فرنگی نیز که همراه با برادرش به آلمان دعوت شده بود، درحالیکه 5-4 از حریف آلمانی خود که در جهانی نروژ یکی از مدال‌های برنز مشترک را در وزن 77 کیلوگرم را به خود اختصاص داده بود، پیش بود، به دلیل آسیب‌دیدگی به کار ادامه نداد.

انتهای پیام/