شهرخبر

درخواست یک کارگردان از مسوولان درخصوص قیمت بلیت سینماها

کدخبر: 502592
اقتصادنیوز: کارگردان فیلم «بدون قرار قبلی» از مسوولین تقاضا کرد که اگر امکان دارد به نحوی برنامه‌ریزی کنند که قیمت بلیت سینماها کاهش یابد تا مخاطبان بیشتری بتوانند در سینماها حضور داشته باشند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از روابط عمومی فیلم، بهروز شعیبی کارگردان فیلم سینمایی «بدون قرار قبلی» در اکران مردمی این فیلم در پردیس سینمایی لوتوس از مسئولین درخواست کرد که برای ادامه حیات سینما بهای بلیت را کاهش دهند.

عصر روز جمعه ۲۷ خرداد ماه نخستین اکران مردمی فیلم «بدون قرار قبلی» با حضور عوامل فیلم و هنرمندان در پردیس سینمایی لوتوس برگزار شد.

بهروز شعیبی ضمن ابراز خشنودی در بین مردم و مخاطبان فیلم، در سخنان کوتاهی عنوان کرد: خیلی خوشحالم که «بدون قرار قبلی» را برای تماشا انتخاب کرده اید و امیدوارم که فیلم را دوست داشته باشید. ما با افتخار نخستین اکران مردمی فیلم «بدون قرار قبلی» را از پردیس سینمایی لوتوس واقع در منطقه نازی آباد آغاز کرده ایم که در ادامه در دیگر سینماها نیز برنامه خواهیم داشت.

وی همچنین گفت: از همه‌ی سینماداران تشکر و قدردانی می‌کنم و به این عزیزان خسته نباشید می گویم که به دلیل شیوع پاندمی کرونا سال های سختی را گذرانده و تلاش کردند سالن های سینما را حفظ کنند.