ماجرای عجیب ربودن مرد جوان و دخترش در اصفهان / بازپرس جنایی تهران وارد عمل شد

به گزارش رکنا، خرداد ماه جاری، مرد‌ جوانی با مراجعه به شعبه ششم دادسرای امور جرائم‌ جنایی مدعی ربوده شدن خود و دختر‌ خردسالش توسط یک گروه شد و گفت: چندی قبل در یکی از شهرستان‌های استان اصفهان گروهی که ماسک بر روی صورت خود داشتند، شبانه به خانه من حمله کردند این در حالی بود که دختر خردسالم هم در خانه بود.

وی ادعا کرد: در ادامه متوجه شدم همسرم و برادرانم روی لباس‌ها و وسایل خانه‌ام طلسم نوشته‌اند و فیلم‌های دوربین مدار بسته‌ای که از شب حادثه دارم نشان می‌دهد خواهرم در گروهی‌ که به خانه‌ ما حمله کرده‌اند، حضور داشته است!

مرد جوان در ادامه ادعا‌های خود گفت: چند‌ روز پس از این حادثه، من و دخترم توسط همین‌ گروه ربوده شدیم و اطمینان دارم همسر و خانواده پدری‌ام به دلایلی با من مشکل دارند! پس از این حادثه، همسرم، فرزندمان را به بهانه اینکه دچار مشکلات روحی و روانی هستم از من جدا کرد.

وی گفت: در استان اصفهان هم از خانواده‌ام شکایت کردم اما مأموران پلیس در روند تحقیقات گفتند فیلم دوربین‌های مداربسته، سکانسی از یک فیلم سینمایی است و حقیقت ندارد.

بدین ترتیب تحقیقات اولیه برای بررسی صحت و سقم ادعای این مرد جوان  با دستور محمدرضا صاحب‌جمعی؛ بازپرس شعبه ششم دادسرای امور جنایی آغاز شد.

 این پرونده در شعبه ششم دادسرای امور جرائم جنایی در حال رسیدگی است و تحقیقات ادامه دارد.