شهرخبر

بمب نقل و انتقالات جایی می رود که پول بیشتری بدهد!/ سپاهان، پرسپولیس یا استقلال؟

مدیربرنامه های سعید صادقی در صفحه شخصی خودش اعلام کرد این بازیکن پس از بازگشت به قطر می خواهد چند روز استراحت کند و بعد تصمیم بگیرد.

بمب نقل و انتقالات جایی می رود که پول بیشتری بدهد!/ سپاهان، پرسپولیس یا استقلال؟

خبرورزشی- این درحالی است که پیش تر مدیران باشگاه پرسپولیس مدعی شده بودند آقای پاس گل لیگ بیست و یکم پس از بازگشت از اردوی تیم ملی در قطر با این تیم به مذاکره نشسته و قراردادش را برای فصل آینده خواهد بست!

این هافبک ۲۸ ساله در حال حاضر مهم ترین سوژه نقل و اتقالات فوتبال ایران است. سعید صادقی با ۱۴ پاس گل فصل گذشته خودش به علاوه ۷ گلی که برای گل گهر سیرجان به ثمر رساند توجه همه تیم های بزرگ ایران را به خود جلب کرده است.

این وینگر سرعتی و تکنیکی از پرسپولیس، استقلال و سپاهان اصفهان پیشنهاد دارد ضمن آن که گل گهر سیرجان به رغم به بن بست رسیدن مذاکرات اولیه ( به خاطر درخواست ۲۲ میلیارد تومانی سعید صادقی!) باز هم به دنبال برای حفظ بازیکن خود است.

شاید پرسش این باشد که چرا مدیربرنامه های خواستنی ترین (!) بازیکن نقل و انتقالات تابستانی امسال چنین متنی نوشته است؟

سعید صادقی در ۲۸ سالگی فقط در ۲ سال آخر فوتبالش توانسته است دستمزد متوسطی بدست بیاورد و حالا تصمیم گرفته است در آستانه ۳۰ سالگی با دقت، وسواس و منطق تیم باشگاهی بعدی اش را انتخاب کند. یک فرد مطلع و نزدیک به سعید صادقی به خبرورزشی گفت:

" سعید اگر بخواهد در ایران بازی کند با توجه به سال جام جهانی قطعا در یکی از دو تیم استقلال یا پرسپولیس توپ خواهد زد اما در حال حاضر می خواست کمی استراحت کند و سپس با فکر تصمیم درستی بگیرد. اولویت او در کنار فیکس بازی کردن در سال جام جهانی، مبلغ دستمزدش است و تصمیم گرفته است به بالاترین پیشنهاد پاسخ مثبت بدهد."

به نظر می رسد این وینگر تکنیکی و سرعتی قصد نداشته باشد از روی احساس یا عجولانه تصمیم بگیرد و می خواهد رکورد گران ترین خرید تاریخ فوتبال لیگ برتر را بشکند! ظاهرا سپاهان اصفهان هم کار سختی برای خرید سعید صادقی پیش رو دارد.