شهرخبر

توضیحات جدید معاون وزیر راه و شهرسازی درباره طرح ملی مسکن

کدخبر: 501589
«علیرضا فخاری» در نشست شورای مسکن استان ایلام با اشاره به اینکه این برنامه یک طرح جهاد گونه برای رفع مشکلات مردم در حوزه مسکن است، گفت: سالانه ۶۰۰ هزار نیاز مسکن افزایش می یابد و در این راستا طرح نهضت ملی مسکن جزو افتخارات دولت سیزدهم است که تولید یک میلیون مسکن در سال را محقق می سازد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن کشور گفت: در طرح نهضت ملی مسکن از تجربیات و روش های نوین استفاده می شود.

مهندس «علیرضا فخاری» در نشست شورای مسکن استان ایلام با اشاره به اینکه این برنامه یک طرح جهاد گونه برای رفع مشکلات مردم در حوزه مسکن است، اظهار کرد: سالانه  ۶۰۰ هزار نیاز مسکن افزایش می یابد و در این راستا طرح نهضت ملی مسکن جزو افتخارات دولت سیزدهم است که تولید یک میلیون مسکن در سال را محقق می سازد. 

وی با عنوان این مطلب که در در طرح نهضت ملی مسکن از تجربیات و روش های نوین استفاده می شود، گفت: با توجه به اهمیت طرح امروز استانداران با جدیت این موضوع مهم را دنبال می کنند. 

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن کشور در ادامه با قدردانی از اهتمام و تلاش جدی استاندار ایلام در طرح ملی مسکن گفت: دغدغه و پیگیری استاندار ایلام در طرح ملی مسکن با سفر به شهرستان ها قابل تقدیر است.

وی در ادامه گفت: لازم است احداث مسکن ملی در ایلام  متناسب با فرهنگ بومی ایجاد شود.

 فخاری با اشاره به اینکه جامعه هدف در طرح ملی مسکن دهک های اول و دوم و سوم است، اضافه کرد: عزم و اراده دولت برای حل مشکل مسکن مردم جدی و راسخ است.