شهرخبر
برچسب‌های مهم خبری:#المپیک

طباطبایی سرپرست معاونت آموزشی و پژوهشی آکادمی المپیک شد

طباطبایی سرپرست معاونت آموزشی و پژوهشی آکادمی المپیک شد

تهران- ایرنا- «رامین طباطبایی» سرپرست معاونت آموزشی و پژوهشی آکادمی ملی المپیک شد.

به گزارش ایرنا، صبح امروز و با حضور کیکاوس سعیدی دبیرکل کمیته ملی المپیک و سرپرست آکادمی ملی المپیک، محمدرضا اویسی مدیر امور اداری کمیته ملی المپیک و معاونت پیشین آموزشی و پژوهشی آکادمی ملی المپیک، سید علیرضا محسنی سرپرست معاونت اجرایی آکادمی ملی المپیک و همچنین مدیران و کارشناسان این آکادمی، مراسم معارفه رامین طباطبایی به‌عنوان مشاور و سرپرست معاونت آموزشی و پژوهشی آکادمی ملی المپیک برگزار شد.

سعیدی در ابتدای این مراسم ضمن اشاره به این‌که آکادمی در مسیری مناسب، هدفمند، رو به جلو و در چارچوب اهداف و برنامه‌های تدوین شده در حرکت است، ابراز داشت: آکادمی علاوه بر برگزاری کارگاه‌ها و دوره‌های آموزشی غنی و با کیفیت بالا، رویکردی حمایتی از فدراسیون‌های ورزشی در مسیر آماده‌سازی تیم‌های ورزشی برای حضور در رویدادهای مهم و بین‌المللی مانند المپیک و بازی‌های آسیایی دارد.

وی ضمن اشاره به کارشناسان متخصصی که در حوزه‌های مختلفی نظیر پزشکی ورزشی، فیزیوتراپی، روانشناسی ورزشی و همچنین سنجش و آزمون‌های آمادگی جسمانی در آکادمی ملی المپیک مشغول به کار هستند، گفت: شورای راهبردی آکادمی ملی المپیک مسیری را تعریف و مصوب نمود تا آکادمی که مجموعه‌ای منحصر به فرد در کشور است را به مرجعیت اصلی ورزش قهرمانی در حوزه‌های مذکور تبدیل کنیم.

سعیدی ضمن تقدیر از زحمات محمدرضا اویسی معاونت پیشین آموزشی و پژوهشی آکادمی ملی المپیک به‌عنوان شخصی کوشا و امین، از رامین طباطبایی به‌عنوان فردی دارای تحصیلات عالی مرتبط و پیشکسوت عرصه ورزش کشور نام برد.

در پایان این مراسم، سعیدی با اهدای لوح تقدیری از زحمات محمدرضا اویسی تجلیل کرده و حکم مشاور و سرپرستی معاونت آموزشی و پژوهشی آکادمی ملی المپیک را از طرف صالحی‌امیری رئیس کمیته ملی المپیک به رامین طباطبایی اعطاء کرد.

در متن حکم صالحی‌امیری خطاب به طباطبایی چنین آمده است: نظر به سوابق، تعهد و تجربیات جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان مشاور و سرپرست معاونت آموزشی و پژوهشی آکادمی ملی المپیک منصوب می‌شوید. انتظار می‌رود در مسیر تحقق اهداف و برنامه‌های علمی، تخصصی، آموزشی و پژوهشی آکادمی و در راستای شرح وظایف مصوب اهتمام و مساعی لازم معمول دارید. توفیق شما در انجام وظایف محوله را از خداوند متعال مسئلت می نماید.

در جریان برگزاری مراسم مذکور و با حکم کیکاوس سعیدی، مرتضی بهرامی‌نژاد، به عنوان مشاور در امور تحقیق و توسعه آکادمی ملی المپیک منصوب شد.