شهرخبر

دختر اوکراینی عروس ایرانی‌ها شد | ازدواج اقای بازیگر با دختر اوکراینی

دریا همسر اوکراینی -روسی احمد نجفی است که در حدود 20 سال با احمد نجفی اختلاف سن دارد و زمانی که 21 ساله بود بعد از آشنایی با احمد نجفی زندگی مشترکش را در کنار او آغاز کرد.

دختر اوکراینی عروس ایرانی‌ها شد |  ازدواج  اقای بازیگر با دختر اوکراینی

دریا همسر اوکراینی -روسی احمد نجفی است که در حدود 20 سال با احمد نجفی اختلاف سن دارد و زمانی که 21 ساله بود بعد از آشنایی با احمد نجفی زندگی مشترکش را در کنار او آغاز کرد.

گفتگویی صمیمانه ای با خانواده احمد نجفی انجام داده ایم و با آنها در مورد ارتباط شان با هم، تفریحات، سفرها، برنامه های مشترک و خاطرات بامزه و جذاب شان گپی مفصل زدیم که در ادامه میخوانید.

در خانه این خانواده دوست داشتنی به سه زبان فارسی، روسی، انگلیسی صحبت می شود که بسیار جالب توجه است. دریا، همسر احمد نجفی بانوی دورگه اوکراینی ـ روسی است و فرزندان این خانواده همگی چهره و قد و قامتی شبیه به مردمان نژاد روس دارند. همه اعضای خانواده خوشرو و مهربان هستند و گپ و گفت با آنها لذت بخش است.

زندگی 20 ساله ما

احمد نجفی :ما حدود 19 سال است با هم ازدواج کرده ایم و خدا را شکر ارتباط خوبی داریم. مثل همه زن و شوهرها با هم حرف می زنیم و گاهی بحث می کنیم ولی خوشبختانه خانه ای آرام داریم. همسرم مادری بسیار خوب است و همیشه در حال رسیدگی به بچه ها و وضعیت تحصیلی شان و. . . است. من مرتب به سفرهای کاری می روم و اگر تهران باشم هم معمولا سرگرم کار هستم ولی سعی می کنم در رسیدگی به وضعیت بچه ها تا جایی که بتوانم به دریا کمک کنم. همسر بسیار خوبی دارم و از این بابت احساس شادی و خوشبختی می کنم.

 

دریا:البته ما 20 سال است با هم ازدواج کرده ایم. من فکر می کنم این 20 سال زندگی مشترک ما خیلی زود گذشت و همان طور که شوهرم اشاره کردند همراه با رضایت بوده است. ابتدای ورودم به ایران برایم همه چیز تازه بود و خیلی سخت گذشت. من از همه چیز می ترسیدم حتی از صدای فروشنده ها.

 

احمد نجفی:منظورشان فروشنده های وانت دار است که با بلندگو در کوچه و خیابان فریاد می زنند. دریا فکر می کرد اینها اعلام می کنند خارجی ها باید از ایران بروند. (می خندد)

 

دریا:زبان فارسی بلد نبودم و از همه چیز می ترسیدم اما کم کم که با زبان فارسی و فرهنگ ایران آشنا شدم خیالم راحت شد و حالا بهم خوش می گذرد. (می خندد)

منبع: رکنا