شهرخبر

ماجرای درگیری احسان علیخانی و ژاله صامتی در عصر جدید + فیلم

کدخبر: 501004
یکی از بخش‌های جذاب برنامه عصر جدید بگومگوهای احسان علیخانی و ژاله صامتی است. اما خود ژاله صامتی در مصاحبه‌هایش این بگومگوها را جالب می‌داند و به نظرش فضای دوست‌داشتنی‌ای را به وجود می‌آورد که حضار و مخاطبین تلویزیون از آن لذت می‌برند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تکراتو درگیری احسان علیخانی و ژاله صامتی از بخش‌های جالب برنامه عصر جدید است؛ اما این بگومگوها گاهی به جاهای باریک می‌کشد و همه چیز بهم می‌ریزد.

احسان علیخانی یکی از مجری‌های توانمند صدا و سیماست. او سال‌ها مجری برنامه ماه عسل بود؛ برنامه‌ای که به خاطر محبوبیتش در بهترین ساعت ماه رمضان روی آنتن شبکه سه می‌رفت. فضای برنامه با ماه رمضان هارمونی ایجاد می‌کرد که مخاطبین دوستش داشتند؛ اما با افزایش فضای غم و غصه در جامعه، مدیران شبکه سه تصمیم به پایان برنامه ماه عسل گرفتند.

این تغییر رویه، احسان علیخانی را به سمت تجربه‌های جدید کشاند. او با تهیه‌کنندگی فیلم بدون تاریخ بدون امضا در اولین تجربه تهیه‌کنندگی توانست میخش را محکم بکوید. سپس چند برنامه تحویل سال و درنهایت پروژه ساخت برنامه استعدادیابی عصر جدید را کلید زد. برنامه‌ای که مانند برنامه‌های استعدادیابی معروف خارجی بود. با این‌حال، برنامه عصر جدید خیلی زود جایگاه ویژه‌ای میان مخاطبین ایرانی پیدا کرد.

این برنامه که در 1398 روی آنتن شبکه سه رفت، از چهار چهره سرشناس به عنوان داور استفاده کرد؛ رؤیا نونهالی، آریا عظیمی‌نژاد، امین حیایی و سید بشیر حسینی. این داوران برای دو فصل همراه احسان علیخانی بودند. با شروع فصل سوم، ترکیب داوران عوض شد؛ کارن همایونفر، مجید اسماعیلی، امین حیایی و ژاله صامتی داوران جدید برنامه را تشکیل دادند.

ماجرای درگیری احسان علیخانی و ژاله صامتی چیست؟

با حضور ژاله صامتی در فصل سوم برنامه استعدادیابی عصر جدید، فضای برنامه کمی تلطیف شد. به طوری که یکی از بخش‌های جذاب برنامه، بگومگوهای احسان علیخانی و ژاله صامتی است. گاهی این کل کل‌ها به جاهای باریک می‌کشد؛ به طوریکه هر چند وقت یکبار شایعه قهر ژاله صامتی و ترک برنامه عصر جدید به گوش می‌رسد. اما خود ژاله صامتی در مصاحبه‌هایش بگومگوهای میان خود و علیخانی را جالب می‌داند و به نظرش فضای دوست‌داشتنی‌ای را به وجود می‌آورد که حضار و مخاطبین تلویزیون از آن لذت می‌برند.