شهرخبر

آنتونیو رودیگر بر این باور است که انگلیس از مدعی‌های جدی جام جهانی خواهد بود.

روديگر هري كين

به گزارش همشهری آنلاین، به گفته آنتونیو رودیگر مدافع آلمانی فصل قبل چلسی که از فصل جدید در رئال مادرید توپ خواهد زد، انگلیس آینده‌ای درخشان دارد و این تیم  برای قهرمانی در جام جهانی قطر تلاش می‌کنند. در دیدار اخیر آلمان و انگلیس این میزبان بود که اکثریت مالکیت توپ را در اختیار داشت، اما پنالتی دیرهنگام هری کین که پنجاهمین گل ملی او بود یک امتیاز را برای مردان ساوت‌گیت ثبت کرد. تک گل آلمان را در این دیدار یوناس هافمن به ثمر رساند تا هر دو تیم به یک تساوی برسند.

رودیگر که پس از پایان قراردادش با چلسی به رئال مادریدرفته است تحت تأثیر قدرت انگلیس قرار گرفت و جک گریلیش را تحسین کرد. او گفت: نام‌های بزرگ و زیادی روی نیمکت انگلیس حضور داشتند. انگلیس چیزهای زیادی برای خوشبین بودن به آینده دارد. من فکر می‌کنم هواداران انگلیس منتظر شروع جام جهانی هستند. بازیکنان انگلیسی قطعاً در حال بهتر شدن هستند. انگلیس آنقدر بازیکن دارد که شما باید به این فکر کنید که بازیکنانی مانند مارکوس راشفورد و جیدون سانچو حتی در ترکیب حضور نداشتند. این به شما می‌گوید که شما بازیکنان خوب و آماده زیادی در انگلیس دارید. نفراتی چون هری کین، رحیم استرلینگ و گریلیش تاثیر زیادی روی این تیم دارند.

او در ادامه گفت: وقتی گریلیش به میدان امد انگلیس تیم متفاوتی شد و توانست بازی را تغییر دهد. او بازیکن بسیار خطرناکی است و این نوع بازیکنان در بازی های مهم خیلی تاثیرگذار هستند.

در جام جهانی که از ۳۰ آبان آغاز می‌شود، انگلیس در گروه B به مصاف تیم های ولز، ایران و آمریکا خواهد رفت.