شهرخبر

پیش‌بینی CBS: ایران از گروه B صعود نمی‌کند/ کسب تنها یک امتیاز مقابل ولز

پیش‌بینی CBS: ایران از گروه B صعود نمی‌کند/ کسب تنها یک امتیاز مقابل ولز

یک رسانه آمریکایی پیش‌بینی کرد که تیم تحت‌هدایت دراگان اسکوچیچ تنها با کسب یک امتیاز از صعود به مرحله حذفی جام جهانی ۲۰۲۲ بازمی‌ماند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، شبکه تلویزیونی «سی‌بی‌اس» آمریکا به بررسی گروه‌های جام جهانی 2022 قطر و پیش‌بینی از تیم‌های صعود کننده از مراحل گروهی تا دیدار فینال این رقابت‌ها پرداخته است. بر اساس پیش‌بینی این رسانه آمریکایی، در بازی‌های دور اول گروه B جام جهانی قطر، انگیس با نتیجه 2 بر صفر ایران را شکست خواهد داد و آمریکا مقابل ولز به تساوی یک -  یک رضایت می‌دهد.

در دور دوم مرحله گروهی تقابل تیم‌های ولز و ایران به تساوی بدون گل می‌انجامد و انگلیس با نتیجه 3 بر صفر آمریکا را شکست می‌دهد. در دور سوم مرحله گروهی این رقابت‌ها نیز جدال ولز و انگلیس به تساوی یک - یک می‌رسد و ایران در بازی آخرش با نتیجه یک بر صفر مغلوب آمریکا می‌شود.

بر اساس این پیش‌بینی؛ تیم‌های انگلیس و آمریکا به ترتیب با 7 و 4 امتیاز از این گروه صعود می‌کنند و تیم‌های ولز و ایران به ترتیب با 3 و یک امتیاز از دور رقابت‌ها حذف می‌شوند.

بر اساس پیش‌بینی این شبکه تلویزیونی؛ از گروه A تیم‌های سنگال و هلند، از گروه B تیم‌های انگلیس و آمریکا، از گروه C تیم‌های آرژانتین و لهستان، از گروه D تیم‌های دانمارک و فرانسه، از  گروه E تیم‌های اسپانیا و آلمان، از گروه F تیم‌های بلژیک و کانادا، از گروه G تیم‌های برزیل و کامرون و از گروه H تیم‌های اروگوئه و پرتغال صعود خواهند کرد.

در دیدار فینال هم برزیل با شکست انگلیس قهرمان خواهد شد و در دیدار رده‌بندی آلمان نیز با غلبه بر فرانسه به عنوان سومی دست خواهد یافت.

انتهای پیام/