شهرخبر

خرید ستاره ملی‌پوش منتفی شد/ یحیی ۲هافبک لیگ برتری را می‌خواهد

یکی از نزدیکان باشگاه پرسپولیس به ما خبر داد که در لیست یحیی گل محمدی اسمی از سعید عزت اللهی دیده نمی شود!

خرید ستاره ملی‌پوش منتفی شد/ یحیی ۲هافبک لیگ برتری را می‌خواهد

خبرورزشی- این درحالی است که پیش از آخرین بازی پرسپولیس در لیگ بیست و یکم ( بازی با فجرسپاسی شیراز) گفته شد مذاکراتی با سعید عزت اللهی برای حضور در پرسپولیس انجام شده است. هافبک فصل قبل الغرافه قطر اگر چه با تیم وایله دانمارک قرارداددارد اما به دنبال جدایی از این تیم است.

اخبار دیگری منتشر شد مبنی بر اینکه او فصل گذشته به صورت قرضی راهی الغرافه شد اما پرسپولیس تصمیم دارد تا با فرمول جذب بیرانوند سراغ خرید این بازیکن برود و قرار بر این شده تا او رضایتنامه خود را از تیم دانمارکی دریافت کند.

اتفاقی که البته کمی سخت به نظر می رسد چرا که مبلغی که الغرافه برای عزت اللهی پرداخت کرد تیم دانمارکی را به نوعی متوقع کرده است!

درهمین ارتباط شنیدیم یحیی گل محمدی برنامه ای برای خرید این هافبک ملی پوش ندارد و با تمدید قرارداد میلاد سرلک و خرید احتمالی محمد خدابنده لو دیگر سراغ هافبک دفاعی نرود. اخبار تکمیلی حکایت ازآن دارد که اولویت یحیی گل محمدی خرید سروش رفیعی هافبک بازیساز فصل گذشته سپاهان اصفهان و سابق پرسپولیس است.

این هافبک تکنیکی و ملی پوش سابقه همکاری با یحیی گل محمدی را در تیم شهرخودرو مشهد دارد و خودش هم به مدیران باشگاه پرسپولیس اطمینان خاطر داده که پس از بازگشت از اردوی تیم ملی در قطر بلافاصله به دفتر این باشگاه رفته و قراردادش را امضا کند.

به نظر می رسد یحیی گل محمدی برنامه های وسیعی برای تغییر تاکتیک برای فصل گذشته داشته و قصد دارد قید بازی با دو هافبک دفاعی را بزند.

البته سرخ ها به جز سرلک، کمال کامیابی نیا و اسدی را هم به عنوان هافبک دفاعی در اختیار دارند و حتی محمد شریفی جوان هم در این پست حضور دارد.

کامیابی نیا دو سال دیگر با پرسپولیس قرار دارد. محمد شریفی و رضا اسدی نیز منتظر اشاره یحیی گل محمدی و باشگاه پرسپولیس هستند تا بلافاصله قرارداد خود با این تیم را تمدید کنند.