شهرخبر

بلماضی: بابت قطعی شدن بازی با ایران خوشحالم/ سلیمانی و مندی بازی نمی‌کنند

بلماضی: بابت قطعی شدن بازی با ایران خوشحالم/ سلیمانی و مندی بازی نمی‌کنند

سرمربی تیم ملی فوتبال الجزایر درباره بازی دوستانه فردا شب با ایران اظهارنظر کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، جمال بلماضی که تیم تحت‌هدایتش در پنجره بازی‌های ملی ژوئن پس از برتری 2 بر صفر مشابه مقابل تیم‌های اوگاندا و تانزانیا در مرحله انتخابی جام ملت‌های آفریقا 2023، حالا در بازی سوم خود فردا (یکشنبه) در دیداری دوستانه در دوحه قطر به مصاف ایران خواهند رفت، در این خصوص گفت: برای من برگزاری بازی سوم در پنجره بازی‌های ملی ژوئن (مقابل ایران) مهم بود. خیلی خیلی سخت بود که بتوانیم این بازی را سازماندهی کنیم، بنابراین بابت قطعی شدن این بازی  خوشحالم. ایران تیم بسیار خوبی است که اغلب در جام جهانی حضور دارد، آنها 20 بازی است که شکست نخورده‌اند، بنابراین این آزمون خوبی برای ما خواهد بود.

سرمربی تیم ملی فوتبال الجزایر که گفته می‌شود قصد دارد از هفت بازیکن جدیدی که به اردوی این تیم دعوت کرده در بازی فردا استفاده کند، افزود: مقابل ایران این فرصت را خواهیم داشت که همه کسانی که هنوز فرصت بازی پیدا نکرده‌اند را در ترکیب ببینیم. هدف قبل از این اردو این بود که برای همه وقت بگذاریم، بنابراین خوشحالم که می‌توانیم این بازی را انجام دهیم تا بازیکنانی که هنوز بازی نکرده‌اند را در این دیدار ببینیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: هشام بوداوی (هافبک نیس فرانسه) همچنان مصدوم است، پس مقابل ایران بازی نمی‌کند. همین‌طور سفیان بن‌دبکه به همین دلیل این بازی را از دست می‌دهد. تصمیم دارم برای این دیدار به اسلام سلیمانی (مهاجم اسپورتینگ لیسبون)، رایس وهاب مبولحی و عیسی مندی (مهاجم ویارئال) استراحت بدهم، بنابراین آنها مقابل ایران بازی نخواهند کرد.

تیم‌های ایران و الجزایر از ساعت 22:30 فردا شب (یکشنبه - به وقت تهران) در ورزشگاه جاسم بن حمد شهر دوحه به مصاف هم خواهند رفت.

انتهای پیام/