شهرخبر

پیشنهادی که یحیی نپذیرفت/ مهاجم سابق سرخ‌ها راهی سپاهان می‌شود

شنیدیم گادوین منشا پس از پایان لیگ بیست و یکم به یحیی گل محمدی پیشنهاد شد اما سرمربی پرسپولیس او را نخواست.

پیشنهادی که یحیی نپذیرفت/ مهاجم سابق سرخ‌ها راهی سپاهان می‌شود

خبرورزشی- مهاجم مورد علاقه سرمربی پرسپولیس سجاد شهباززاده است. حالا اگر اتفاق خاصی نیفتد باید آقای گل لیگ بیست و یکم را سپاهانی دانست.

گادوین منشا مهاجم نیجریه‌ای و با تجربه مس رفسنجان که قراردادش با این باشگاه به اتمام رسیده، در رادار سپاهان قرار دارد و با توجه به اینکه جذب مهاجم خارجی یکی از برنامه‌های این باشگاه است، احتمال سپاهانی شدن او زیاد است.

این در حالی است که باشگاه مس رفسنجان نیز صحبت‌هایی را با منشا انجام داده و قرار است او پس از تعطیلات و بازگشت به ایران در مورد تمدید قرارداد تصمیم قطعی خودش را اعلام کند.

شنیدیم یکی از دلایل اصلی مخالفت یحیی گل محمدی با بازگشت گادوین منشا به پرسپولیس این است که او اعتقاد دارد این مهاجم اهل نیجریه بیشتر گل هایش را از روی نقطه پنالتی زده است.

دوم آن که آقای گل لیگ برتر جایی موفق می شود که لیدر و ستاره تیم باشد. این در حالی است که پرسپولیس ستاره های زیادی دارد و گادوین منشا نمی تواند چنین نقشی داشته باشد. از طرفی پنالتی زن اول پرسپولیس بازیکن مورد علاقه یحیی گل محمدی یعنی مهدی ترابی است و بنابراین پنالتی های زیادی هم نصیب گادوین منشا نخواهد شد. برهمین اساس یحیی گل محمدی به پیشنهاد خرید گادوین منشا بلافاصله جواب منفی داد و اعلام کرد نیازی به این مهاجم ندارد.