شهرخبر

خبرنگار و فیلمبردار پرس تی وی، مورد ضرب و شتم قرار گرفتند.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

 به نقل از مرکز رسانه قوه قضائیه، همزمان با انتظار برای صدور حکم دادگاه سوئدی در پرونده واهی و غیر حقوقی حمید نوری، جمعی از ایرانیان در مقابل ساختمان این دادگاه نمایشی در استکهلم سوئد، نمایشگاهی از تصاویر و اسناد جنایات فجیع گروهک تروریستی منافقین در ایران را برگزار کردند. 

علی‌رغم اینکه این نمایشگاه با هماهنگی نهادهای مسئول در سوئد و با مجوز رسمی برگزار شده بود، عده‌ای از اعضای گروهک تروریستی منافقین با حضور  روبروی دادگاه حمید نوری، تلاش کردند با حمله به این نمایشگاه آثار جنایت‌های داعش گونه هم گروهکی‌های خود را از بین ببرند.

گروهک تروریستی منافقین از روز گذشته با انتشار اطلاعیه‌هایی از عناصر خود، خواسته بود با حضور در مقابل دادگاه حمید نوری از برگزاری این نمایشگاه ممانعت به عمل آورند.

امروز در جریان حمله به این نمایشگاه‌، اعضای منافقین خبرنگار و تصویربردار شبکه بین‌المللی پرس تی وی را هم که برای پوشش نمایشگاه در صحنه حاضر شده بودند مورد ضرب و شتم شدید قرار دادند.

شدت اقدامات غیرقانونی منافقین در برخورد با این نمایشگاه در حدی بوده که پلیس سوئد مجبور شده برای حفظ نظم در آن منطقه، تعداد زیادی نیرو را به اطراف این نمایشگاه اعزام نماید.

منافقین از چندی پیش با حمایت‌های دستگاه قضائی و سرویس امنیتی سوئد در جریان برگزاری یک دادگاه نمایشی برای حمید نوری که مدعی هستند مدتی زندان بان آنها بوده فعال هستند و اقدامات غیرقانونی گسترده‌ای را در خاک سوئد انجام داده‌اند.