شهرخبر
برچسب‌های مهم خبری:#بانک‌ها

توضیح پلیس درباره سرقت از صندوق امانت یکی از بانک‌ها

کدخبر: 500001
سرهنگ علی ولیپور گودرزی در خصوص خبر منتشر شده از سرقت از صندوق امانات یکی از بانک‌های واقع خیابان انقلاب گفت: به محض اطلاع از وقوع سرقت پیگیری‌های لازم برای دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار ویژه قرار گرفت.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، به دنبال انتشار خبری درباره سرقت از صندوق امانت یکی از شعب بانک ملی ایران رییس پلیس آگاهی پایتخت اعلام کرد که دستگیری سارقان صندوق امانات بانک در حال پیگیری است.

سرهنگ علی ولیپور گودرزی در خصوص خبر منتشر شده از سرقت از صندوق امانات یکی از بانک‌های واقع خیابان انقلاب گفت: به محض اطلاع از  وقوع سرقت پیگیری‌های لازم برای دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار ویژه قرار گرفت.

وی افزود:چند نفر از کارکنان بانک که در بررسیهای اولیه در این حادثه قصور و سهل انگاری داشته‌اند تحت نظر قرار گرفته و تحقیقات از آنها ادامه دارد.

مرکز اطلاع رسانی پلیس پایتخت نیز اعلام کرد که اخبار تشریحی و تکمیلی در این خصوص را به زودی اعلام خواهد کرد.

درپی این حادثه  وب‌سایت بانک ملی ایران نیز توضیحاتی را ارائه کرد. این بانک اعلام کرد: حادثه شعبه دانشگاه بانک ملی ایران که به بروز برخی خسارات محدود به صندوق اجاره ای منجر شد، از سوی پلیس و مراجع ذیربط در حال پیگیری است.

بنابر اعلام روابط عمومی بانک ملی ایران، علل بروز این حادثه پس از بررسی های نهایی به زودی اعلام خواهد شد. بانک ملی ایران در چارچوب مقررات قانونی در حال پیگیر خسارات وارده بوده و فعالیت شعبه دانشگاه نیز طبق روال سابق ادامه دارد.