شهرخبر

بیانیه گروه‌های مقاومت فلسطین به مناسبت پنجاه و پنجمین سالگرد جنگ ژوئن ۱۹۶۷

بیانیه گروه‌های مقاومت فلسطین به مناسبت پنجاه و پنجمین سالگرد جنگ ژوئن 1967

گروه‌های مقاومت فلسطین در بیانیه‌ای به مناسبت سالروز شکست جنگ ژوئن ۱۹۶۷ تاکید کردند شهر بیت المقدس عربی و اسلامی بوده، هست و خواهد ماند و محور کشمکش عربی-صهیونیستی محسوب می‌شود.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم گروه‌های مقاومت فلسطین در بیانیه مشترکی که به مناسبت پنجاه و پنجمین سالگرد جنگ 1967 و اشغال قدس صادر شد، ضمن ستایش از مقاومت اهالی شهر قدس از آنها خواسته شد تا همچنان به حضور و دفاع از مسجد الاقصی در مقابل تجاوز اشغالگران ادامه دهند.

در این بیانیه که در اختیار رسانه‌های قرار گرفته تاکید شده است: گزینه مقاومت گزینه‌‌ ایده‌آل و راهبردی برای تعامل با ذهنیت صهیونیستی است که بر پایه قتل و جنایت و ریختن خون فلسطینیان استوار شده است.

گروه‌های مقاومت فلسطینی ادامه سریال تروریسم صهیونیستی علیه ملت فلسطین را هم زمینه سازی بالا گرفتن انواع مختلف درگیری با اشغالگران در تمامی صحنه و میادین در کرانه باختری و قدس توصیف کردند.

این گروه‌ها مجددا مخالفت قاطع خود را با هر نوع سازش با اشغالگران اعلام و آن را ضربه‌ای ناجوانمردانه به فداکاری‌های ملت فلسطین و خیانتی به امت اسلامی دانسته و آن را تشویقی برای ادامه دشمنی‌های اشغالگران علیه ملت فلسطین توصیف کردند.

انتهای پیام/