فیلم سرقت وحشیانه از مادر و دختر کرمانشاهی / نیمه شب مقابل خانه شان رخ داد +عکس
حجم ویدیو: 33.25M | مدت زمان ویدیو: 00:01:14

سرهنگ علیرضا دلیری در گفت وگو با خبرنگار رکنا در کرمانشاه اظهار داشت: روز 11 خردادماه چند سارق با استفاده از دیلم به قصد سرقت وارد یک منزل در محله بهار کرمانشاه می‌شوند.

وی افزود: دقایقی بعد ساکنان این منزل که دو خانم هستند به قصد ورود به منزل همراه خوردی شخصی خود درب پارکینگ منزل توقف می‌کنند که با صحنه باز بودن درب منزل مواجه می‌شوند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه تصریح کرد: سارقان به محض اطلاع از بازگشت صاحب منزل، اقدام به فرار می‌کنند و از آنجا که خودروی پژو 206 سارقان درب منزل پارک شده و خودروی صاحب منزل نیز 206 است، ابتدا سارق اشتباهی سوار بر خودروی صاحب منزل می‌شوند و پس از متوجه شدن، مجدداً به خودروی خود باز می‌گردند.

سرهنگ دلیری ادامه داد: برخلاف ادعای برخی از افراد مبنی بر مسلحه بودن سارقان، این افراد هیچ گونه سلاح گرم و سردی همراه نداشتند.

وی تاکید کرد: پلاک خودروی 206 سرقتی و سارقان نیز صورت خود را پوشانده بودند اما از طریق اقدامات اطلاعاتی آنان شناسایی و بزودی دستگیر خواهند شد.

رئیس پلیس شهرستان کرمانشاه در پایان خاطرنشان کرد: دو خانم که بدلیل استرس بیهوش شده بودند، توسط اورژانس به مراکز درمانی منتقل شده و پس از طی مراحل درمانی هم اکنون ترخیص شده اند.

نازی حاجی علی اکبری/ کرمانشاه