شهرخبر

عکس یادگاری الهام پاوه‌نژاد با کارگردان و دیگر بازیگران «جنون محض» در پشت صحنه

عکس یادگاری الهام پاوه‌نژاد با کارگردان و دیگر بازیگران «جنون محض» در پشت صحنه

الهام پاوه‌نژاد، عکسی را از پشت صحنه تمرین «جنون محض» با کارگردانی علیرضا کوشک‌جلالی، در اینستاگرامش به اشتراک گذاشت و از دریافت مجوز اجرای این نمایش خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، علیرضا کوشک‌جلالی، کارگردان سرشناس تئاتر که در ایران و آلمان کارهای زیادی را روی صحنه برده است، این روزها در حال تمرین «جنون محض» برای اجرا در تهران است. الهام پاوه‌نژاد که از بازیگران این نمایش است، به همین مناسبت، عکسی یادگاری با دیگر عوامل این کار را در اینستاگرامش منتشر کرد.

این بازیگر در شرح عکس نوشته است:

«ماند به یادگار از کارگردان و بازیگرانِ کمدی «جنون محض» بعد از بازبینی ودریافت مجوز اجرا، پس از سه ماه و نیم تمرین نفس‌گیر...
آرزو می‌کنیم در این روزهای پر التهاب و تلخ ، بتوانیم برای ساعتی لبخند به لب‌هاتان بیاوریم و البته بیشتر اندیشیدن را»

عکس یادگاری الهام پاوه‌نژاد با کارگردان و دیگر بازیگران «جنون محض» در پشت صحنه

امین میری، سام کبودوند، علی ابدالی، میثاق زارع، علی‌پویا قاسمی، الهام پاوه‌نژاد، دیبا زاهدی، صدف اسپهبدی و الهه فرازمند در نمایش «جنون محض» نوشته مایکل فرین، ایفای نقش می‌کنند.

بهزاد جاودان‌فرد (مجری طرح)، پیمان گرزم و شکرانه کریم (عکاس)، امیر قالیچی (مدیر روابط‌عمومی) و امیر پارسائیان‌مهر (مدیر امور رسانه)، دیگر عوامل نمایش «جنون محض» هستند.

نمایش «جنون محض»، فضای یک گروه تئاتری را هنگام تمرین نشان می‌دهد. افراد گروه سعی می‌کنند از درون هرج‌ومرج موجود، نظمی به وجود بیاورند اما با هر اقدامی که می‌کنند، گلوله نخ بیشتر درهم تنیده می‌شود و سرنخ پنهان‌تر.

این نمایش قرار است در تماشاخانه تیتان (مجتمع فرهنگی عرفان) واقع در میدان هفت‌تیر، اول مفتح جنوبی، روی صحنه برود.

۵۷۵۷