شهرخبر

ترابی: اگر بازی تدارکاتی نداشته باشیم از رقبا عقب می‌افتیم/ بیرانوند: بازیکنان دعوت شده لیاقت تیم ملی را داشته‌اند

ترابی: اگر بازی تدارکاتی نداشته باشیم از رقبا عقب می‌افتیم/ بیرانوند: بازیکنان دعوت شده لیاقت تیم ملی را داشته‌اند

هافبک تیم ملی فوتبال ایران گفت: نیاز تیم ملی برگزاری بازی‌های تدارکاتی است تا با آمادگی عالی وارد مسابقات جام جهانی شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مهدی ترابی درباره شرایط تیم ملی فوتبال ایران در اردوی قطر اظهار داشت: دو، سه روز است اردوی‌مان آغاز شده و شرایط خوبی برقرار است. با اضافه شدن بازیکنان شرایط بهتر می‌شود تا بتوانیم بازی‌های تدارکاتی خوبی برگزار کنیم.

وی افزود: تمرکزمان روی تمرینات است و خواسته کادرفنی برگزاری بازی‌های تدارکاتی است. نیاز ما بازی تدارکاتی  است و اگر برگزار نشود از رقبا عقب می‌افتیم. امیدوارم این اتفاق بیفتد و با آمادگی عالی وارد مسابقات شود.

همچنین علیرضا بیرانوند، دروازه‌بان تیم ملی ایران نیز در خصوص اردوی قطر گفت: کمپی که در اختیارمان گذاشته‌اند، خوب است و امیدوارم از فیفادی به نحو احسن استفاده کنیم. با اضافه شدن یکی دو بازیکن تیم ملی تکمیل می‌شود. تنها نگرانی ما در نظر نگرفتن بازی تدارکاتی است و امیدوارم بتوانیم دو، سه بازی دوستانه انجام دهیم. 5،6 ماه دیگر به آغاز جام جهانی نمانده است و الان در مهم‌ترین فیفادی قرار داریم.

وی تصریح کرد: بازیکنانی که به تیم ملی دعوت شده‌اند، لیاقت‌شان را داشته‌اند و امیدوارم بازی‌های دوستانه خوبی برگزار کنیم.

انتهای پیام/