شهرخبر

شعبانیان: ترس بازیکنان از تایلند کم شده است

شعبانیان: ترس بازیکنان از تایلند کم شده است

سرمربی تیم ملی والیبال نوجوانان دختر با اشاره به نخستین تمرین ایران در سالن اصلی مسابقات قهرمانی آسیا، گفت: امیدوارم با آنالیز بازی دوستانه با تایلند و کم شدن ترس بازیکنان، در مسابقه اصلی عملکرد بهتری داشته باشیم‌.

به گزارش خبرگزاری برنا، تیم ملی والیبال والیبال نوجوانان دختر ایران امروز (شنبه 14 خرداد) در دیداری دوستانه پیش از شروع رقابت‌های قهرمانی آسیا در چهار ست به مصاف تایلند رفت.

سرمربی تیم ملی نوجوانان دختر در مورد این دیدار گفت: با توجه به اینکه برای نخستین بار در سالن اصلی مسابقات بازی کردیم، بازیکنان عملکرد نسبتا خوبی مقابل تایلند داشتند. هر چند نتیجه را واگذار کردیم اما تلفیقی از بازیکنان اصلی و ذخیره را شرکت دادیم و با ترکیب اصلی بازی نکردیم.

میترا شعبانیان افزود: بازیکنان ما کمی از اسم تایلند ترس داشتند چون این تیم خیلی خوب بازی می‌کند، اما به تدریج بهتر شدند. امیدوارم بتوانیم با آنالیز این مسابقه و از بین رفتن ترس و وحشت بازیکنان در مسابقه اصلی عملکرد بهتری داشته باشیم‌.

وی با بیان این‌که نمی‌توان نتیجه مسابقات را از قبل پیش‌بینی کرد، به رویارویی تیم‌های ایران و تایلند در دور گروهی قهرمانی آسیا اشاره کرد و گفت: آمده‌ایم نتیجه خیلی خوبی بگیریم. تایلند خیلی قدرتمند است و با اینکه نوجوان هستند اما با تسلط بازی می‌کنند. امیدوارم بازیکنان ایران در بازی اصلی کم اشتباه ظاهر شوند.

او در مورد وضعیت مصدومیت بازیکنان قبل از شروع رقابت‌های آسیایی گفت: تنها مصدوم تیم ایران کاپیتان تیم است که امروز به دلیل درد عضله شکم بازی نکرد تا برای مسابقات اصلی دچار مشکل نشود. بقیه بازیکنان خوشبختانه آسیب‌دیدگی ندارند.

انتهای پیام