شهرخبر

جواد عزتی پاسخ ترانه علیدوستی در مورد سریال شهرزاد را داد

جواد عزتی به آن‌چه ترانه علیدوستی در مورد لزوم بررسی وضعیت منابع مالی تهیه‌کننده و سرمایه‌گذار شهرزاد گفته بود پاسخ داد.

ایران

به گزارش تازه نیوز، نشست پرسش و پاسخ کنسرت_تئاتر «سی‌صد» به کارگردانی امیر جدیدی شب گذشته (چهارشنبه ۱۱ خرداد) در کاخ سعدآباد تهران برگزار شد. در این مراسم برای اولین‌بار اعلام شد جواد عزتی نیز به عنوان بازیگر در این پروژه حضور دارد.

به نقل از خبرآنلاین، در بخشی از مراسم که صحبت سرمایه بود خبرنگاران از عزتی پرسیدند، خانم ترانه علیدوستی در جشنواره کن و در واکنش به حواشی سریال «شهرزاد» گفتند که ما اشتباه کردیم و بازیگران باید وضعیت تهیه‌کننده و سرمایه‌گذار را بررسی کنند تا مشکلی مانند سریال «شهرزاد» پیش نیاید. آیا چنین موضوعی امکان دارد و شما به آن عمل کردید یا خیر؟ ‌عزتی در پاسخ گفت: «اگر شما بخواهید از نانوایی نان بخرید، نگاه می‌کنید، ببنید نانوا، نان را از راه حلال درست کرده یا خیر؟»

او در ادامه گفت: «من فکر می‌کنم این امکان در بسیاری از جاها وجود ندارد. من از صحبت‌های خانم علیدوستی اطلاعی نداشتم ولی فکر می‌کنم که در بسیاری از موقعیت‌ها این امکان وجود ندارد و حتی در شرع ما هم این‌گونه است که در بعضی جاها حتی نیاز به پرس‌وجو نیست.»

این هنرمند در پایان گفت: «من خیلی در جریان اخبار نیستم و فکر می‌کنم که در بسیاری از موقعیت‌ها این امکان وجود ندارد.»