شهرخبر

ساحلی بازان راهی تایلند شدند

ساحلی بازان راهی تایلند شدند

تیم‌های ملی والیبال ساحلی زیر 19 سال ایران برای حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا راهی تایلند شدند.

به گزارش خبرگزاری برنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، چهارمین دوره مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی مردان زیر 19 سال آسیا از 12 تا 15 خردادماه در شهر روی‌ات تایلند برگزار می‌شود.  پنج تیم برتر آسیا این رقابت‌ها سهمیه حضور در مسابقات قهرمانی زیر 19 سال جهان را که از 23 تا 27 شهریورماه در شهر ازمیر ترکیه برگزار خواهد شد، به دست می‌آورند.

تیم‌های ملی والیبال ساحلی زیر 19 سال دوشنبه شب برای حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) راهی دوحه قطر و سپس تایلند شدند.

حبیب ناصری و مهدی علیزاده به عنوان تیم الف و محمداسماعیل نقی‌پور و نیما اورماگه‌ای به عنوان تیم ب ایران در این رقابت‌ها شرکت خواهند کرد و حامد نژداغی به عنوان مربی و عبدالرئوف بستگانی به عنوان سرپرست ملی‌پوسان را همراهی می‌کنند.

آخرین تمرین تیم اعزامی به مسابقات قهرمانی زیر 19 سال آسیا روز یکشنبه هشتم خردادماه در باشگاه پیکان انجام شد. این اردو از سوم تا هشتم به مدت 6 روز پیگیری شد که متصل به اعزام بود.

اکبر مسیبی داور والیبال ساحلی ایران در این رقابت‌ها قضاوت خواهد داشت و به همراه تیم‌های ملی ایران راهی تایلند شد. ملی‌پوشان ساحلی قبل از اعزام به فرودگاه امام خمینی (ره) دیداری با محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال داشتند.

انتهای پیام