شهرخبر

حماس: نبرد با دشمن صهیونیستی ادامه دارد

حماس: نبرد با دشمن صهیونیستی ادامه دارد

سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی «حماس» تاکید کرد که نبرد با رژیم صهیونیستی تا تعیین تکلیف آن و بیرون راندن این رژیم از اراضی فلسطین ادامه دارد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، فوزی برهوم سخنگوی جنبش حماس اظهار داشت: مقاومت فلسطین در برخورد با رژیم صهیونیستی حساب و کتاب دارد و اتخاذ مواضع مناسب در عملیات بازدارندگی را ارزیابی می‌کند.

وی افزود: حماس شاهد تماس‌های گسترده از جانب برخی طرف‌های میانجی برای ممانعت از وخامت اوضاع و عدم ورود به جنگ با رژیم صهیونیستی به خاطر راهپیمایی پرچم در قدس اشغالی بود.

سخنگوی حماس با تاکید بر اینکه مشکل مربوط به رژیم صهیونیستی است که می‌خواهد حاکمت خود را بر قدس و مسجدالاقصی تحمیل کند، افزود: تهدیدهای مقاومت مانع از گسترش راهپیمایی پرچم از جانب دشمن صهیونیستی شد.

برهوم با تاکید بر اینکه گروه‌های مقاومت رژیم صهیونیستی را از لحاظ امنیتی، سیاسی و نظامی دچار فرسایش کرده‌اند، افزود: گروه‌های مقاومت موفق شدند قدرت نظامی و امنیتی رژیم صهیونیستی را در برابر قدرت مردمی فلسطین قرار دهند که در اعتراض به تجاوزهای مکرر به مسجدالاقصی بیرون آمده بودند.

این مقام حماس ادامه داد: مقاومت وارد ۴ جنگ و نبردهای امنیتی، اطلاعاتی، نظامی، مردمی و دیپلماتیک با رژیم صهیونیستی شده و توانسته است در تاریخ نزاع با این رژیم امتیازات تعیین کننده‌ای را دریافت کند.

برهوم خواستار تعیین استراتژی ملی، اسلامی و عربی در همه سطوح برای ایجاد بازدارندگی در برابر رژیم صهیونیستی و حفظ هویت بیت المقدس شد و تاکید کرد که این رژیم تهدیدی علیه همه کشورهای اسلامی و عربی است.